Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Custom Post Type
Filter by Categories
Бойлери для підігріву води
Бойлери непрямого нагріву
Інформація
Нормативна документація
Статті
Новини
Пластикові баки
Продукцiя
Drazice
Elbi
Tatramat
Автоматика та насоси Grundfos
Баки-акумулятори і ємності
Баки-аккумуляторы для горячей и холодной воды Elbi
Бойлери Fiorini
Водопідготовка
Гідроакумулятори і розширювальні баки
Інше обладнання
Запірно-регулююча арматура
Засувки
Запірно-регулюючі вентилі
Запірні клапани
Кульові крани
Регулюючі клапан
Теплова автоматика
Защитная арматура
Конденсатоотводчики
Контрольно-измерительные приборы
Смотровые стекла
Модульні теплові пункти
Насосне обладнання
Насосні станції модульні
Насосні станції Pedrollo
Насоси і автоматика до насосів Wilo
Насосы для воды Wilo IL
Насосы для повышения давления Wilo MHI
Насосы для повышения давления Wilo MVI
Циркуляционные насосы Wilo RS
Циркуляционные насосы Wilo TOP-S
Циркуляционные насосы для ГВС TOP-Z
Теплообмінники
Пластинчасті теплообмінники
Разборные пластинчатые СТА
Шафи управління
Щити управління насосами Pedrollo
Автоматика, насосы, дренажные и погружные насосы Pedrollo
Вихревые насосы Pedrollo PQ
Дренажные насосы Pedrollo MCM
Насос Pedrollo F
Насосы JCR
Насосы JDW Pedrollo
Насосы Pedrollo CP
Насосы Pedrollo HF
Насосы Pedrollo JSW
Насосы Pedrollo NGA
Насосы Pedrollo PLURIJET
Насосы Pedrollo SR
Насосы Pedrollo ZXM
Поверхностные насосы PK
Погружные насосы TOP
Циркуляционные насосы Pedrollo DHL
Вертикальные бойлеры Ferroli
Водонагреватели Zani
Накопительные баки, бойлеры и водонагреватели LAM
Теплообменники кожухотрубные
Установки поддержания давления, бойлеры, мембранные баки Reflex
Теплові лічильники
Послуги
Поставка запасних частин
Комплектуючі для теплообменників
Комплектующие к теплообменникам
Проектування
Сервіс
Пункты в виджете возле сертификатов (не удалять)

Режим роботи: ПН-ПТ

з 9:00 до 18:00

м. Київ бул. Кольцова, 14-Д, оф. 1088:

+38(044) 592-17-81
593-07-76
RU|UA

Сервіс вузлів обліку тепла

Сервис узлов учета теплаПеріодичне обслуговування вузлів обліку теплової енергії, яке є обов’язковою процедурою, дозволяє контролювати адекватність вимірювань споживання тепла, щоб не збільшувати витрати на теплопостачання. У таке обслуговування входить не тільки обстеження пристроїв обліку та супутньої арматури, але також повірка лічильників, інші процедури. В Україні міжповірочний інтервал становить, як правило, 4-5 років. Саме такий термін є оптимальним і для сервісних робіт, які потрібно проводити на вузлах обліку. Розглянемо докладніше, що являє собою сервіс теплового вузла.

Комплексний підхід

З огляду на, що вузли обліку, які збираються на одній рамі, мають в своєму складі велику кількість обладнання, важливо грамотно обслуговувати такі блокові рішення. Модуль вузла обліку, завдяки якому можна дізнатися витрати на послуги теплопостачання, складається з лічильника теплової енергії (може бути різних конструкцій), витратомірів, датчиків температури і тиску, а також супутньої запірної, регулюючої і вимірювальної апаратури. З огляду на це, перед початком усунення неполадок, виявлених в процесі обслуговування, необхідно за короткий час поставити на об’єкт нові працездатні комплектуючі, без яких робота вузла обліку стає неможливою. Компанія Термопром, яка має склад в Києві, готова надати Вам широкий спектр обладнання, в самі стислі терміни. Завдяки цьому, відновлення працездатності вузлів обліку також не займе багато часу.

Сервіс вузла обліку теплової енергії проводиться в такому порядку:

  1. Попередній огляд установки, виявлення несправностей. На даному етапі, до того, як почати обслуговування вузлів обліку тепла, необхідно ретельно обстежити кожен елемент лічильника теплової енергії, вентилів і кранів, витратомірів та інших пристроїв на предмет витоків, невідповідності показань реальним витратам, іншим проблемам. Крім цього, важливо виявити можливі порушення роботи лічильника, похибки в показання датчиків температури і тиску. Це важливо, оскільки через такі похибок вартість теплопостачання може враховуватися за завищеними даними.
  2. Поставка комплектуючих. Взявши до уваги, що робота вузла обліку повинна бути відновлена ​​в стислі терміни, необхідно замовити запасні частини, або нові пристрої якомога швидше. Справа в тому, що специфічні деталі або арматура може бути відсутнім на складі, що може істотно збільшити термін ремонтних і сервісних робіт блоку обліку. Це негативно позначиться на загальних витратах на теплопостачання, оскільки чим довше буде проводитися сервіс вузлів обліку тепла, тим довше мешканці будуть розраховуватися за загальноприйнятими тарифами. З огляду на, що такі тарифи часто завищені, можливі суттєві переплати. Дізнатися вартість комплектуючих, які необхідні для сервісу блоку, можна у нас. Як на всі комплектуючі і запчастини, які використовуються при обслуговуванні, так і на виконану роботу надається гарантія, строком не менше 12 місяців.
  3. Безпосередньо обслуговування теплового вузла. Після отримання всього комплекту запасних частин, необхідно усунути всі неполадки, які були виявлені, а також виконати перевірку лічильника теплової енергії, згідно вимог та рекомендацій виробника. Ціна такого обслуговування буде невеликий, завдяки грамотно проведеним роботам. Важливо, щоб роботи по сервісу виконувалися тільки кваліфіковані спеціалісти, які мають достатній досвід роботи, відповідні дозволи і знання нормативно-технічної документації. Така документація обов’язково повинна бути схвалена як теплопостачальними організаціями в Києві або інших містах, так і незалежними структурами, які здійснюють нагляд за наданням теплової енергії.
  4. Здача-приймання виконаних робіт. По завершенні робіт, проводиться запуск системи, з подальшою здачею на баланс, з обов’язковим зазначенням дати, коли був проведений останній сервіс вузлів обліку теплової енергії, і перевірка пристрою. Надалі, за цими даними проводять наступну перевірку.

Забезпечення стабільної роботи

В процесі сервісних робіт існує можливість поліпшити показники роботи вузла обліку, який раніше був встановлений, що дозволить знизити ціни на його подальшу експлуатацію і обслуговування. Це стає можливим, оскільки розробляються нові, більш енергоефективні рішення, які простіше встановити і налаштувати.

Інженери компанії Термопром (Україна) допоможуть Вам з вирішенням питань, які стосуються сервісу теплолічильників, вузлів на їх основі і теплових пунктів. Ми готові надати повні технічні характеристики обладнання, яке потрібно буде замінити, а також їх габаритні розміри. Будь то тепловий лічильник (ультразвукового, механічного, електромагнітного типу, розцінки на які можна отримати, звернувшись до нас), вентилі або засувки трубопроводів – розгорнута специфікація буде надана на весь спектр рішень. Важливо відзначити, що поставляється арматура тільки європейського виробництва. Якщо Ви вирішите замовити арматуру, тепловимірювальних пристрою у нас – то можете бути впевнені в якості їх виготовлення. Це є суттєвою перевагою, оскільки кожен елемент обов’язково проходить контроль якості, випробування на міцність і відсутність витоків – т. К. Цього вимагають норми виробництва.

Якщо Вам необхідно обслуговування вузла обліку теплової енергії, який встановлений в будинку, громадському будинку або промисловому цеху – зателефонуйте нам!

схема роботи
Заявка
Залиште заявку на сайті або зателефонуйте
Розрахунок
Фахівці підбирають обладнання та надають специфікацію БЕЗКОШТОВНО!
Замовлення
Оформлення замовлення обладнання / послуг
Виготовлення
Виготовлення та підготовка до відвантаження обладнання
Доставка
Доставка обладнання по всій Україні
Потрібна допомога в підборі обладнання - залиште заявку
, мы допоможемо розібратись

Сертифікати
12 причин замовити у нас
Монтажним організаціям
- максимальні знижки
ПРОЕКТУВАЛЬНИКАМ
- оперативний розрахунок (підбір варіантів)
Будівельним компаніям
- комплексний підхід по об'єкту будівництва
Торгуючим організаціям
- індивідуальний підхід
Кінцевим покупцям
- знижки від суми заявки
Бюджетним організаціям
- за Вашим договором
Найкраще співвідношення
- ціни / якості / термінів виконання
Економія часу
- швидкий підбір і розрахунок ціни
Економія грошей
- купуючи у нас, Ви вже економите
Беремо участь в тендерах
- наявність ЕЦП
Широка географія поставок
доставка по УКРАЇНІ