Услуги
- Проектування
- Реконструкція
- Монтаж
- Сервіс
- Розрахунок систем опалення
-
Поставка запасних частин
-
По назначению
-
По типу
- Пластини Alfa Laval
- Пластини APV (SPX)
- Пластини Funke
- Пластини Gea
- Пластини Sondex
- Пластини Tranter
- Пластини до теплообмінників Phema
- Пластини СТА
- Уплотнения Alfa-Laval
- Уплотнения Tranter
- Ущільнення APV (SPX)
- Ущільнення Funke
- Ущільнення Gea
- Ущільнення Sondex
- Ущільнення до теплообмінників Phema
- Ущільнення СТА
-
По бренду
- Комплектуючі до теплообмінників Alfa
- Комплектуючі до теплообмінників APV (SPX)
- Комплектуючі до теплообмінників Funke
- Комплектуючі до теплообмінників GEA
- Комплектуючі до теплообмінників Phema
- Комплектуючі до теплообмінників Sondex
- Комплектуючі до теплообмінників Tranter
- Комплектуючі до теплообмінників СТА
-
- Консалтинг з енергозбереження
- Автоматизація процесів
Проектування модульних теплових пунктів
Проектування модульних теплових пунктів – відповідальний етап в організації теплопостачання будівлі, будь то житловий комплекс, офісний центр або виробничий цех.
Замовте послугу "Проектування модульних теплових пунктів" прямо зараз!
Проектування модульних теплових пунктів – відповідальний етап в організації теплопостачання будівлі, будь то житловий комплекс, офісний центр або виробничий цех. У перших двох випадках, основними системами є гаряче водопостачання, опалення, вентиляція. Якщо ж говорити про промисловість, тут, крім систем ГВП і ОВиК, теплопункти застосовуються для забезпечення нормального протікання технологічного процесу, і допомагають знижувати вартість виробництва. Застосувань у таких рішень маса. Наприклад, одним із сценаріїв використання є проектування модульного теплового пункту, в якому відбувається регулювання параметрів пара, потрібного для виробничих потреб. Розглянемо докладніше, що мається на увазі під розробкою і проектуванням таких рішень (ІТП).
Визначення сценарію роботи
Що використовується в модульних блоках обладнання, яке можна замовити у нас, є високотехнологічним, а також надійним. Однак, щоб забезпечити максимально ефективну його роботу, потрібно грамотно виконати підбір обладнання. Саме від системи, працездатність якої повинен забезпечувати модульний тепловий пункт, залежить його «начинка», а значить і ціна.
Залежно від застосування, можливе застосування наступного обладнання:
- Теплообмінне обладнання. Використовується практично завжди (одне з виключень – система опалення з залежною схемою підключення), для забезпечення процесу передачі тепла від джерела енергії (ТЕЦ, тепломережа, котельня та ін.) До споживача, чим досягається оптимальне підтримання тепла, економія енергоносіїв, низька вартість експлуатації системи .
- Насосна група. В кожному окремому випадку, інженери повинні вибирати найбільш підходящі пристрої, які надійно виконуватимуть свої функції, при збереженні кращого співвідношення «ціна-якість». Важливо забезпечити не тільки достатню напірно-видаткову характеристику, але також оптимальне регулювання частоти двигуна для найбільшої економії, а також підтримки комфортного температурного режиму. Розцінки на це обладнання залежать також і від матеріалу виготовлення, конструктивних особливостей конкретного пристрою.
- Запірно-регулююча арматура. Розробляючи проект модульного теплового пункту, необхідно передбачити заходи безпеки, обслуговування, зручності роботи і сервісу з виробом. Арматура призначається як для повного перекриття (можливість обслуговування будь-якої ділянки системи, заміна обладнання і ін.), Так і для постійної зміни параметрів, які залежать від безлічі факторів. Замовити такі пристрої – як окремо, так у складі ІТП, можна у нас. Подача оптимальної кількості гріючого теплоносія, підтримку безпечного тиску і температури – основні завдання для нормальної роботи теплового модуля. Саме тому, одним з важливих етапів є підбір регулюючих клапанів (температури, тиску), який здійснюється з урахуванням норм, а також вимог, прийнятих в Україні.
- Система автоматики. Проектування модульних теплових пунктів неможливо без щита управління, який необхідний для управління системами температурного регулювання, підтримки заданих параметрів, віддаленої диспетчеризації, інших потрібних функцій. Все це досягається установкою під ключ блоків управління, датчиків, реле тиску і т. Д. При цьому, основною перевагою є відсутність потреби в постійному контролі з боку обслуговуючого персоналу. Такий сценарій роботи можливий за умови, що проект модульного теплового пункту розроблявся кваліфікованими інженерами.
Розробка технічного рішення
Установка готового модульного блоку – це практично останній етап запуску системи теплопостачання. Для початку роботи досить звернутися до фахівців компанії Термопром (Київ), які допоможуть в розробці грамотного технічного рішення. Саме проект є «планом» по втіленню надійно працює теплопункту. Однак, цьому передують багато завдань, які потрібно вирішити: отримання дозвільної документації, проектування модульного теплового пункту, узгодження його із замовником, теплопостачальною організацією, збірка вироби. Після цього потрібно грамотно виконати пусконаладку, налаштувати оптимальний режим роботи – і переконатися, що обладнання працює відповідно до заданого режиму, з регулюванням роботи. При розробці враховується безліч факторів: починаючи від температури зовнішнього повітря, де буде встановлений блок (наприклад, в Києві), і закінчуючи орієнтацією будинку щодо сторін світла. Важливим є також енергозбереження. Так, в Україні, з огляду на істотне зростання тарифів на комунальні послуги, все більша кількість ЗБК І ОСББ встановлюють енергоефективні вікна, ізоляцію стін і ін. Одним з таких заходів є і установка модульного теплопункту, який дозволяє точно регулювати витрата теплоносія, підтримувати оптимальну температуру і ін .Якщо Вам необхідні послуги проектування модульних теплопунктів – зателефонуйте нам!