Конструкція апарату
Пристрій складається з наступних компонентів:
- обчислювач кількості тепла;
- перетворювачі витрат, тиску і опору;
- блоки живлення витратомірів і датчиків.
Компактний лічильник на тепло має невеликі розміри, і може бути встановлений безпосередньо на трубопроводі. Для установки досить буде підключити пристрій згідно з інструкцією по монтажу, які Ви можете отримати у нас. Купити обладнання можна буде тільки після узгодження проекту і точного підбору. Потрібне рішення буде вибрано виходячи з Ваших даних – наприклад, по заповненому опитувального листа. Крім цього, перед тим, як буде здійснена продаж, наші інженери завжди готові проконсультувати Вас з різноманітних питань. Починаючи з умов правильної експлуатації, термінів перевірки пристрою, і закінчуючи технічною частиною, – наприклад, по запуску пристрою в роботу, і налагодження його електропостачання. Як правило, вартість монтажу невелика, т. К. Основні витрати – безпосередньо сам лічильник. При цьому, вони з легкістю покриваються, якщо лічильник встановлюється на загальдомовий введення, і витрати розподіляються між власниками.
Порядок роботи
Перед тим, як замовити пристрій, необхідно отримати ТУ – технічні умови, після чого розробити проект по установці вузла обліку теплової енергії. Після цього, наступним кроком є узгодження проекту з теплогенеруючою компанією. Тільки після закінчення цього етапу можливо купити теплосчетчик і супутні матеріали для установки. Протягом всього часу – від розробки проекту і до введення в експлуатацію, ми готові допомогти Вам у вирішенні виникаючих проблем. Краще комплексне технічне рішення, яке буде мати невисокі ціни, дозволить за короткий термін впровадити пристрій реєстрації витрати теплової енергії – і витрати на опалення знизяться. Ефект економії можна помітити вже в перший місяць опалювального сезону, завдяки оплаті тільки за реально спожите тепло. Встановивши теплосчетчик, споживачі також зможуть більш відповідально ставитися до послуг опалення. Адже найбільший перевитрата тепла – нарівні з застарілими приладами опалювальних систем, викликаний споживачами.
Як правило, в Києві і інших містах необхідно обов’язково ставити встановлений пристрій на комерційний облік. Крім цього, що перевіряє організація проводить перевірку показань апарату з періодичністю раз в 4-5 років (залежно від типу лічильника) – це кінцевий етап в процесі впровадження пристрою. Лічильник тепла буде показувати точну інформацію тільки в разі періодичної повірки показань. Як правило, витрати на це також лягають на мешканців будинку.
Інженери нашої компанії допоможуть Вам на всіх цих етапах: починаючи з розробки проекту вузла обліку і до того, як Ви вирішите купити пристрій. Також можливий повний комплекс робіт – включаючи ситуацію, коли необхідно буде встановити пристрій підрахунку споживаного тепла, а також забезпечити майбутнє його обслуговування. Лічильники тепла не зажадають частого сервісу, оскільки розроблені конструкції досить надійні. Крім цього, вони часто встановлюються в захищені шафи.
З огляду на тенденцію до впровадження енергоефективних житлових і громадських будівель, сьогодні все нові споруди в Україні проектуються з тепловим лічильником. Таке рішення дозволяє відразу економити, і не переплачувати зайвих коштів – що є вигідним як населенню, так і державі, оскільки спостерігається істотна економія природних ресурсів. Теплолічильники – реальне енергоефективне рішення, яке в комплексі з тепловим пунктом дозволить знизити витрати на опалення. Ще одним плюсом є продовження ресурсу роботи всього теплоенергетичного комплексу. Це також дозволяє істотно знизити ціни на експлуатацію обладнання. Адже краще провести локальний ремонт одного пристрою, ніж замінювати всю обв’язку теплогенеруючих установок.
Зателефонувавши нам, Ви отримаєте кращу вартість теплового лічильника, оскільки ми надаємо знижки для монтажних і проектних організацій. Взаємовигідні умови надаються і приватним особам – з урахуванням побажань замовника.
Якщо Вам необхідні теплові лічильники – зверніться до нас!