Арматура для перепаду тиску – комплекс регулюючих пристроїв, які необхідні для забезпечення стабільної роботи технологічних ліній, систем гарячого водопостачання, опалення, вентиляції та кондиціонування. Важливим є також запобігання аварійним ситуаціям, пов’язаних з різкими перепадами тиску теплоносія. У цей комплекс входять регулятори «до себе» і «після себе», які відрізняються за принципом дії, і набули широкого поширення в Україні. Регулююча арматура, яка призначена для підтримки заданих параметрів – складні технологічні пристрої, тому слід грамотно підбирати регулятори, які будуть встановлені. Розглянемо докладніше основні принципи роботи арматури для перепаду тиску.
Різноманітність пристроїв
Регулює роботу є найважливішою умовою нормального, безпечного функціонування систем, в складі яких є судини, арматура, теплообмінники, котли та інше теплоенергетичне обладнання. Вартість таких рішень дуже швидко окупається, що пов’язано як з високою надійністю, так і з забезпеченням запобігання поломок всієї технологічної лінії. Адже краще встановити регулювальний пристрій, яке захистить всю технологічну лінію, ніж ремонтувати всю гілку. Розглянемо докладніше, яка арматура з регулюванням перепаду тиску сьогодні представлена на ринку.
1Регулювання тиску до себе. Завдяки унікальній конструкції, арматура цього типу дозволяє відчутно знизити ціни на експлуатацію системи. Це можливо, оскільки для роботи не потрібно додаткових елементів живлення, а клапан виробляє регулювання завдяки енергії робочого середовища (теплоносія). Продаж модульних теплових пунктів, а також насосних станцій, які встановлюються в системах тепло- і водопостачання – всюди є потреба в підтримці заданих показників роботи теплоносія до клапана. Саме для цього і розроблено велику кількість пристроїв, які представлені нашою компанією, від Ari-Armaturen, Adca, Danfoss, інших європейських виробників. Арматура для перепаду тиску цих марок зарекомендувала себе найкращим чином, багато в чому завдяки гарантії від виробника – терміном 1 рік і більше.
2Регулювання тиску після себе. Принцип дії дещо відрізняється від попереднього типу пристроїв, але рушійною силою також є теплоносій. Так, затвор (додаткові запчастини можна замовити у нас) жорстко з’єднаний з мембраною, яка змінює своє положення в залежності від показників тиску до і після клапана. У разі, якщо тиск перевищує задане значення, клапан автоматично «притискає» подачу. Коли ж воно після влаштування стає менше тиску настройки, затвор повністю відкривається. Простота і надійність конструкції, а також можливість купити пристрій в короткий термін – незаперечні переваги цього типу регуляторів.
Вибір потрібного пристрою
Грамотна обв’язка технологічної лінії – запорука правильної роботи всього виробництва. Компанія Термопром (Київ, Україна) готова допомогти з розробкою проектного рішення, і подальшої його реалізації з пусконалагодженням. Інженери компанії мають багаторічний досвід в підборі регулюючої арматури, зокрема і клапанів, які підтримують заданий перепад тиску. Будь то паропровід на металургійному виробництві, або ж трубопровід системи опалення – ми готові надати найкращі ціни монтажним, проектним організаціям, а також запропонувати цікаві умови кінцевим споживачам. Крім цього, для всіх замовників наші фахівці надають повні технічні характеристики, розгорнуті консультації з питань монтажу, обв’язки, експлуатації та сервісу регулюючих пристроїв. Це робиться для того, щоб Ви могли повністю ознайомитися з параметрами клапана до того, як вирішите його купити.
Основними параметрами, які необхідні для правильного підбору клапана, є:
тип теплоносія (вода, пара, нафтопродукти, інші середовища);
показники тиску до і після клапана;
робітники і максимальні параметри роботи (температура, тиск);
умови роботи (наприклад, викоренення виконання, розміщення на вулиці);
необхідна задача (регулювання перепаду, підтримання постійного значення в системі).
Если Вам необходима арматура для регулирования перепада давления – Вы всегда можете позвонить нам.
Правильний вибір даного насоса може заощадити чималу суму грошей. Так як постійна циркуляція води запобігає її остиганню і не допускає досить витратний спуск води.
Якщо в системі опалення є незалежне підключення до теплової мережі, то циркуляційний насос даного виду надає можливість скласти розрахункову витрату теплоносія.