- Головна
- Запірно-регулююча арматура
- За типом
- Запірні клапани
Каталог
Запірні клапани
-
Теплообмінники
-
За призначенням
- Теплообмінники для комунальної енергетики
- Приготування гарячої води
- Нагрів води для опалення
- Теплообмінники для котлів, вентиляції, кондиціонування
- Теплообмінники для гліколю
- Теплообмінники енергетичних установок
- Теплообмінники для конденсації пари
- Охолодження циркуляційної води
- Теплообмінники для механічних виробництв
- Теплообмінники для металургійної промисловості
- Теплообмінники для охолодження масла
- Теплообмінники для сталеливарного виробництва
- Теплообмінники для харчової промисловості
- Теплообмінники для молока
- Теплообмінники для цукрової промисловості
- Теплообмінники для текстильної промисловості
- Суднові теплообмінники
- Теплообмінники для нафтової промисловості
-
За типом
-
За брендом
- Пластинчасті теплообмінники CTA (власного виробництва)
- Пластинчасті теплообмінники SWEP
- Пластинчасті теплообмінники Sondex
- Пластинчасті теплообмінники Funke
- Пластинчасті теплообмінники Tranter
- Пластинчасті теплообмінники Alfa-Laval
- Пластинчасті теплообмінники SPX (APV)
- Пластинчасті теплообмінники Danfoss
- Пластинчасті калорифери CO.MA
- Кожухотрубні теплообмінники Secespol
-
-
Модульні теплові пункти
-
За типом
-
За призначенням
-
За брендом
-
-
Шафи керування і автоматика
-
За призначенням
-
За брендом
-
- Енергозберігаючі системи
-
Бойлери для підігріву води
-
За типом
-
За брендом
-
-
Баки-акумулятори і ємності
-
За типом
-
За брендом
-
-
Насосні станції модульні
-
За типом
-
За призначенням
-
За брендом
-
-
Насосне обладнання
-
За типом
-
За призначенням
-
За брендом
-
-
Гідроакумулятори і розширювальні баки
-
За типом
-
За призначенням
-
За брендом
-
-
Запірно-регулююча арматура
-
За типом
-
За призначенням
-
За брендом
- Теплова автоматика Danfoss
- Арматура для пари і повітря MIYAWAKI
- Арматура для води і пара Zetkama
- Арматура для води і пара ADCA
- Арматура для пара и воздуха TLV
- Арматура для пара, води і повітря Ari-Armaturen
- Інженерна сантехніка Valtec
- Кулькові крани Ballomax
- Арматура для пари, води і повітря Clorius
- Арматура для води і пари Samson
- Арматура для води і пари Ayvaz
- Арматура для води і пари LDM
-
-
Контрольно-вимірювальне обладнання
-
За типом
-
За призначенням
-
За брендом
-
- Інше обладнання
Довговічність обладнання
Так само, як і запірний клапан, вентиль запірний може мати різне пристрій, від цього і залежить його ціна. Залежно від типу ущільнення, запірні вентилі розрізняють за ступенем герметизації:
- Сальникова запірний вентиль (клапан). Ущільнення здійснюється за рахунок сальника. Більш дешевий пристрій, але в ході експлуатації можливе зниження герметичності.
- Сильфонний запірний вентиль (клапан). Забезпечує довготривалу і надійну герметизацію.
Компанія “Термопром” забезпечує замовникам широкий вибір запірних вентилів і клапанів, клапани запірно регулюють найвищої європейської якості за доступними цінами. Також ми забезпечуємо нашим клієнтам всебічну технічну підтримку.
Добре зарекомендували себе при використанні в різних водяних, парових та повітряних системах в Україні запірна і регулююча арматура німецького холдингу Ari-Armaturen, недорога, але в той же час надійна арматура польського виробника Zetkama, а також італійського Valtec.
Запірний клапан – найбільш поширений пристрій на всіх технологічних лініях і в виробничих схемах. Це пов’язано з тим, що досить часто доводиться повністю перекривати трубопровідні лінії. В Україні, у зв’язку з широким спектром промислових підприємств різного типу – від харчових фабрик до гірничо-збагачувальних комбінатів, застосовуються клапани всіх типів. Нижче будуть розглянуті основні технічні рішення і відмінності, які дозволяють застосовувати один пристрій для декількох середовищ, і різних її параметрів. Розглянемо більш докладно, що вдають із себе клапани запірні.
Принципова конструкція
Удавана простий на перший погляд, завдання перекриття потоку середовища в трубопроводі на ділі виявляється важкою в рішенні проблемою. Такі труднощі пов’язані з повною герметизацією особливо текучих середовищ і парової фази (у нас можна купити універсальне рішення, яке підійде і для рідини, і для пара). Крім цього, необхідно враховувати і в’язкість різних середовищ, їх абразивність і інші важливі параметри. На сьогоднішній день всі ці проблеми вирішені завдяки розробленим інженерами рішень, які мають хороші ціни і якісне складання, тому що конструкція їх випробувана і працює без перебоїв вже протягом багатьох років. Принципові відмінності в конструкції таких рішень перераховані нижче.
Класифікація, яка найбільш повно відображає відмінності в конструкції клапанів, – це розподіл за типом конструкції ущільнення. Основних таких груп – 3.
- Сальникові запірні клапани. В основі конструкції застосовується сальникова набивка, яка представляє собою смуги або кільця азбесту з просоченням з графіту. Такі ущільнення слід установлювати в сальникову камеру (такі запчастини до клапанів можна купити у нас), які щільно фіксуються в ній, забезпечуючи повну герметизацію частин клапана, через які проходить робоче середовище. Найбільшого поширення набули саме такі клапани, в зв’язку з простотою обслуговування і надійністю роботи. Основний недолік, яким володіє запірний клапан з сальниковим ущільнювачем – це неможливість застосування таких ущільнень при використанні пара як теплоносій.
- Сильфонні ущільнення запірних пристроїв. Основним елементом такого рішення, як видно з назви, є сильфон (окремо можна замовити в нашій компанії). Ця конструкція являє собою гофровану трубку, яка може бути виготовлена як з металу, так і з композитних матеріалів. Важливим фактором є те, що така трубка не втрачає своїх фізичних властивостей навіть при багаторазовому фізичному впливі, що постійно відбувається при закритті або відкритті клапана – таким чином, ціна клапана надалі окупається завдяки надійності і довговічності роботи. Таке рішення може бути застосовано для пара і інших фаз, витік яких недопустима, а також підходить для використання при високих тисках і температурах. Висока надійність таких пристроїв прямо впливає і на їх вартість. Крім цього, ремонт таких пристроїв є досить складним процесом – це основний їх недолік.
- Клапан запірний з мембранним ущільнювача пристроєм. Правильну роботу таких клапанів забезпечує гумовий диск, який має безпосередній контакт з робочим тілом. Мембрана (продаж і постачання можливе силами нашої компанії), яка затиснута між частинами корпусу, забезпечує повну герметичність, дозволяючи при цьому рухатися штоку клапана. Незаперечною перевагою такої конструкції є можливість використання з агресивними середовищами навіть «чорних» металів (чавуну), без застосування нержавіючих елементів конструкції. Така мембрана зазвичай має невеликий термін експлуатації, але цей недолік нівелюється тим, що ціна її досить мала.
На відміну від пристроїв з сальниковим ущільненням, які мають лише два положення (відкрито-закрито), два останніх типи клапанів дозволяють регулювати прохідний перетин клапана – а значить, і проток середовища через нього.
Вибір відповідного варіанту
Перед тим, як купити запірний клапан, необхідно грамотно вибрати максимально відповідає умовам експлуатації конструкцію. Незважаючи на діаметр трубопроводів, проводити підбір клапана необхідно виходячи з параметрів середовища, яка протікає в клапані. Крім витрати рідини або парової фази, враховується також діапазон робочих і максимальний тиск, температурний режим роботи клапана, матеріал виготовлення і інші чинники, які необхідно взяти до уваги перед тим, як купити арматуру запірного типу. Підбір принципової конструкції проводиться з урахуванням потреб, вимог проектування та побажань замовника. Звернувшись в компанію Термопром (Київ, Україна), Ви отримаєте кваліфіковану інженерну допомогу в підборі арматури будь-якого типу – будь то запірні, що регулюють або інші клапани.