Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Custom Post Type
Filter by Categories
Бойлери для підігріву води
Бойлери непрямого нагріву
Інформація
Нормативна документація
Статті
Новини
Пластикові баки
Продукцiя
Drazice
Elbi
Tatramat
Автоматика та насоси Grundfos
Баки-акумулятори і ємності
Баки-аккумуляторы для горячей и холодной воды Elbi
Бойлери Fiorini
Водопідготовка
Гідроакумулятори і розширювальні баки
Інше обладнання
Запірно-регулююча арматура
Засувки
Запірно-регулюючі вентилі
Запірні клапани
Кульові крани
Регулюючі клапан
Теплова автоматика
Защитная арматура
Конденсатоотводчики
Контрольно-измерительные приборы
Смотровые стекла
Модульні теплові пункти
Насосне обладнання
Насосні станції модульні
Насосні станції Pedrollo
Насоси і автоматика до насосів Wilo
Насосы для воды Wilo IL
Насосы для повышения давления Wilo MHI
Насосы для повышения давления Wilo MVI
Циркуляционные насосы Wilo RS
Циркуляционные насосы Wilo TOP-S
Циркуляционные насосы для ГВС TOP-Z
Теплообмінники
Пластинчасті теплообмінники
Разборные пластинчатые СТА
Шафи управління
Щити управління насосами Pedrollo
Автоматика, насосы, дренажные и погружные насосы Pedrollo
Вихревые насосы Pedrollo PQ
Дренажные насосы Pedrollo MCM
Насос Pedrollo F
Насосы JCR
Насосы JDW Pedrollo
Насосы Pedrollo CP
Насосы Pedrollo HF
Насосы Pedrollo JSW
Насосы Pedrollo NGA
Насосы Pedrollo PLURIJET
Насосы Pedrollo SR
Насосы Pedrollo ZXM
Поверхностные насосы PK
Погружные насосы TOP
Циркуляционные насосы Pedrollo DHL
Вертикальные бойлеры Ferroli
Водонагреватели Zani
Накопительные баки, бойлеры и водонагреватели LAM
Теплообменники кожухотрубные
Установки поддержания давления, бойлеры, мембранные баки Reflex
Теплові лічильники
Послуги
Поставка запасних частин
Комплектуючі для теплообменників
Комплектующие к теплообменникам
Проектування
Сервіс
Пункты в виджете возле сертификатов (не удалять)

Режим роботи: ПН-ПТ

з 9:00 до 18:00

м. Київ бул. Кольцова, 14-Д, оф. 1088:

+38(044) 592-17-81
593-07-76
RU|UA

Проектування

Проектирование систем отопления Проектування систем опалення – важливий етап в розробці нового або реконструкції існуючої будівлі. Незалежно від призначення – житлове, громадське або ж промисловий цех, в будові повинна бути передбачена ефективне теплопостачальне рішення, яке в той же час буде енергозберігаючим. В Україні, з огляду на істотне підвищення тарифів (в тому числі і на теплову енергію), все більша кількість будинків вимагає впровадження нових, ефективних рішень, які забезпечать оптимальний температурний режим, з можливістю регулювання. Як правило, система опалення являє собою комплексне рішення, в завдання якого входить розподіл теплоносія по внутрішньобудинковій системі, контроль параметрів, облік витрат, захисні функції. Розглянемо докладніше, як пов’язана безпосередньо розробка інженерних систем будівлі, які включають і проектування теплового пункту.

Індивідуальний підхід

Розробка майбутньої опалювальної системи будівлі передбачає 2 варіанти – модернізація теплопостачального комплексу існуючої будівлі, або ж розробка проекту для майбутньої споруди. У першому випадку необхідно враховувати кількість тепла, яке подається в будівлю (наприклад, від ТЕЦ або котельні), що становить основну вартість послуг централізованого опалення будівель. Крім цього, важливими моментами є розводка опалювальних радіаторів, місце розташування будівлі, ефективність утеплення будівлі, а також наявність енергозберігаючих рішень, та ін. Залежно від цих чинників, підбирається оптимальне обладнання, яке забезпечить передачу заданої кількості тепла, і дозволить оптимально його розподілити, що можливо, тільки якщо проект теплового пункту розроблений грамотно.

Якщо будівля тільки будується, це інша справа. Проектування систем опалення для новобудови, передбачає значно більше роботи. Це пов’язано з великою кількістю чинників, які впливають на теплові витрати будинку, його здатність до енергозбереження, і ін. Всі ці показники в кінцевому рахунку, вплинуть на готове рішення, і ціна споруди багато в чому залежить саме від інженерних мереж, грамотної їх розробки. Так, для правильного вибору обладнання потрібно визначити теплові навантаження, які необхідні для підтримки нормального температурного режиму в приміщенні, розробки оптимальної конструкції і комплексного розміщення енергетичного обладнання. Всі комплектуючі для забезпечення нормального функціонування опалювальних систем можна замовити у нас.

Окремим пунктом можна виділити і регулювання роботи систем теплопостачання. З огляду на вимоги, які пред’являються до нових будівель, необхідно передбачити можливість регулювання параметрів теплоносія, який подається до споживача – будь то від ТЕЦ, розташованої в Києві, автономної котельні виробничого підприємства, і інших варіантів. Як правило, сьогодні встановлюються рішення, які в стандартній комплектації поставляються з погодозалежним регулюванням. Ця функція дозволяє істотно знижувати вартість послуг теплопостачання, і ефективно витрачати енергоносії. Також, передбачивши регулювання параметрів роботи, можлива більш тривала робота обладнання до сервісного обслуговування. Це пов’язано з тим, що система працює на всю потужність, тільки коли цього вимагають погодні умови (в найбільш холодні дні) – як правило, в Києві таких днів небагато. В інший же час, завдяки частотному регулюванню, погодозалежної автоматиці – насосна група забезпечує оптимальну циркуляцію теплоносія в системі, і працює без перевантажень. Проектування теплових пунктів – це комплексне рішення задачі енергопостачання, з урахуванням особливостей роботи кожного окремого елемента.

Кожен пристрій, який входить до складу системи опалення, з часом потребуватиме сервісного обслуговування або заміни. Будь то радіатор опалення, клапан балансування (можна замовити у нас), або ж один з елементів теплопункту, всі вони мають обмежений термін служби, і по його закінченні, з часом його доведеться замінити. Цей момент, завдяки грамотному проектування, вдається істотно відстрочити, і продовжити ресурс роботи окремих вузлів до 10-15 років і більше. Підтвердженням цьому є заводська гарантія, яка надається компанією Термопром тільки в разі проведення послуги пусконалагоджувальних робіт нашими фахівцями.

Розробка і впровадження

нженерний відділ компанії Термопром (Україна), маючи велику кількість напрацювань в області теплопостачання, розробить грамотне енергоефективне рішення. Для початку проектних робіт досить заповнити опитувальний лист, який можна знайти на нашому сайті у відповідному розділі. Після його заповнення, наші фахівці, які виконують проектування теплових пунктів, зможуть підібрати оптимальне обладнання, серед якого:

  • теплообмінники,
  • насоси,
  • запірно-регулювальні пристрої,
  • контролери, автоматика і ін.

Після вибору всього переліку, буде надана попередня схема майбутнього ІТП. Проектування систем опалення починається саме з «ескізу» майбутньої установки, де намічаються всі вузли: від теплообмінних, до насосного і регулюючих. Також, після закінчення підбору, Ви отримаєте специфікацію, де будуть вказані всі позиції. Оптимально вибрані рішення забезпечать оптимальне співвідношення ціна-якість, при цьому виконуючи свої функції.

Проектирование систем отопления Після узгодження всіх питань – починаючи із затвердження замовником, і закінчуючи підготовкою документації, починається безпосередньо виготовлення виробу. Але до цього необхідно оформити відповідні дозволи, розробити майбутнє рішення згідно техумов, узгодити його з теплопостачальною організацією. Проектування тп має здійснюватися суворо за нормами, з урахуванням вимог, а також приписів виробників комплектуючих, які будуть використані при складанні теплового пункту або системи опалення.

ехнічні питання, які стосуються монтажних, пусконалагоджувальних робіт, подальшої експлуатації системи опалення, можливо вирішити силами нашої компанії. Після того, як проектування систем опалення буде завершено, наші інженери зможуть видати оптимальне технічне рішення, і вирішити поставлену задачу в найстисліші терміни. Як правило, для початку роботи досить розробки основної схеми і специфікації. Тільки після узгодження цих параметрів, видавши розцінки на проектні роботи, і матеріали – можна приступати до запуску виробництва. Це пов’язано з тим, що необхідно затвердити кінцевий варіант модульного блоку, і лише після цього починати його виготовлення.

Якщо Вам потрібен проект під ключ – зателефонуйте нам!

схема роботи
Заявка
Залиште заявку на сайті або зателефонуйте
Розрахунок
Фахівці підбирають обладнання та надають специфікацію БЕЗКОШТОВНО!
Замовлення
Оформлення замовлення обладнання / послуг
Виготовлення
Виготовлення та підготовка до відвантаження обладнання
Доставка
Доставка обладнання по всій Україні
Потрібна допомога в підборі обладнання - залиште заявку
, мы допоможемо розібратись

Сертифікати
12 причин замовити у нас
Монтажним організаціям
- максимальні знижки
ПРОЕКТУВАЛЬНИКАМ
- оперативний розрахунок (підбір варіантів)
Будівельним компаніям
- комплексний підхід по об'єкту будівництва
Торгуючим організаціям
- індивідуальний підхід
Кінцевим покупцям
- знижки від суми заявки
Бюджетним організаціям
- за Вашим договором
Найкраще співвідношення
- ціни / якості / термінів виконання
Економія часу
- швидкий підбір і розрахунок ціни
Економія грошей
- купуючи у нас, Ви вже економите
Беремо участь в тендерах
- наявність ЕЦП
Широка географія поставок
доставка по УКРАЇНІ