Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Custom Post Type
Filter by Categories
Бойлери для підігріву води
Бойлери непрямого нагріву
Інформація
Нормативна документація
Статті
Новини
Пластикові баки
Продукцiя
Drazice
Elbi
Tatramat
Автоматика та насоси Grundfos
Баки-акумулятори і ємності
Баки-аккумуляторы для горячей и холодной воды Elbi
Бойлери Fiorini
Водопідготовка
Гідроакумулятори і розширювальні баки
Інше обладнання
Запірно-регулююча арматура
Засувки
Запірно-регулюючі вентилі
Запірні клапани
Кульові крани
Регулюючі клапан
Теплова автоматика
Защитная арматура
Конденсатоотводчики
Контрольно-измерительные приборы
Смотровые стекла
Модульні теплові пункти
Насосне обладнання
Насосні станції модульні
Насосні станції Pedrollo
Насоси і автоматика до насосів Wilo
Насосы для воды Wilo IL
Насосы для повышения давления Wilo MHI
Насосы для повышения давления Wilo MVI
Циркуляционные насосы Wilo RS
Циркуляционные насосы Wilo TOP-S
Циркуляционные насосы для ГВС TOP-Z
Теплообмінники
Пластинчасті теплообмінники
Разборные пластинчатые СТА
Шафи управління
Щити управління насосами Pedrollo
Автоматика, насосы, дренажные и погружные насосы Pedrollo
Вихревые насосы Pedrollo PQ
Дренажные насосы Pedrollo MCM
Насос Pedrollo F
Насосы JCR
Насосы JDW Pedrollo
Насосы Pedrollo CP
Насосы Pedrollo HF
Насосы Pedrollo JSW
Насосы Pedrollo NGA
Насосы Pedrollo PLURIJET
Насосы Pedrollo SR
Насосы Pedrollo ZXM
Поверхностные насосы PK
Погружные насосы TOP
Циркуляционные насосы Pedrollo DHL
Вертикальные бойлеры Ferroli
Водонагреватели Zani
Накопительные баки, бойлеры и водонагреватели LAM
Теплообменники кожухотрубные
Установки поддержания давления, бойлеры, мембранные баки Reflex
Теплові лічильники
Послуги
Поставка запасних частин
Комплектуючі для теплообменників
Комплектующие к теплообменникам
Проектування
Сервіс
Пункты в виджете возле сертификатов (не удалять)

Режим роботи: ПН-ПТ

з 9:00 до 18:00

м. Київ бул. Кольцова, 14-Д, оф. 1088:

+38(044) 592-17-81
593-07-76
RU|UA

Розрахунок котелень

расчет котельныхРозрахунок котельні передбачає розробку проектної документації, за якою в подальшому можливо зібрати котельню (в разі модульного виконання), або ж побудувати окрема теплопостачальне рішення. При цьому, важливо вибрати правильну методику розрахунку, яка дозволить підібрати оптимальне обладнання, з урахуванням всіх факторів, які можуть вплинути на конфігурацію котельні, її продуктивність і термін служби. В Україні такі котельні встановлюються всюди – розрахунки проводяться як для житлово-комунального сектора, так і для промислових рішень. При цьому, котельня може використовувати різні види теплоносіїв, будь то пар або вода – вибір залежить від технологічних потреб, а також виконуваного завдання. Останнім часом котельні встановлюються і для різних виробничих цілей – промислові пральні, харчові фабрики та ін. Розглянемо докладніше, в якому порядку проводиться розрахунок потужності котельні, вибір параметрів її роботи, типів використовуваного обладнання та інших нюансів.

Підбір оптимальних пристроїв

Розрахунок теплопостачального рішення і відповідного для нього теплообмінного обладнання починається з визначення оптимальних параметрів роботи. Так, найбільш важливими показниками її роботи є генерується котлом теплова потужність, вибір найкращого варіанту теплоносія (вода, водяна пара, термомасляні котельні та ін.), Забезпечення заданої продуктивності, при збереженні можливо меншою ціни на втілення проекту. Саме на етапі розрахунку закладаються основні робочі параметри котельні, підбирається оптимальний режим її роботи. Замовити виконання такого проекту можна тільки після узгодження з наглядовими організаціями.

До складу стандартної котельні входять:

  1. Котел. Вартість цього вузла є однією з найбільш «вагомих» частин у всьому теплопостачальних комплексі. Саме тому, важливо правильно підібрати оптимальний варіант. Маючи великий досвід у виборі таких рішень, інженери компанії Термопром виконають розрахунок газової котельні, з котлом будь-якої потужності. Це відповідальний вузол, від вибору якого залежить нормальна працездатність котельні, її продуктивність, виконання поставленого завдання. Необхідно також правильно вибрати тип палива, оптимальний варіант пальників, що дозволить отримати обгрунтовану і конкурентоспроможну вартість теплопостачання. Розрахунок параметрів відбувається з урахуванням місця установки котельні, вимог з резервування, безвідмовності роботи та ряду інших факторів. Якість надання послуги опалення, гарячого водопостачання – все це залежить від адекватності розрахунків, і відповідності їх реальним потребам.
  2. Запірно-регулююча арматура і трубопровідна обв’язка. Грамотний розрахунок котельні дозволить правильно обчислити опору трубопроводів, оптимально розмістити в просторі все лінії, по яких протікає теплоносій, зробити обчислення міцності і стійкості труб до вібрацій і високим швидкостям потоку. Це – лише кілька основних завдань, які необхідно вирішити для забезпечення нормальної роботи котельні. Однак, ці параметри істотно впливають на розцінки її монтажу і пусконалагоджувальних робіт. Багато в чому це дозволить підвищити ефективність роботи котельної установки, що можливо тільки при дотриманні приписів, норм і вимог. Наприклад, в Україні для котельного обладнання прийняті стандарти ДБН. Важливо, щоб всі такі правила виконувалися, оскільки проект має бути схвалений. На всю трубопровідну арматуру, яку постачає компанія Термопром (Київ), надається гарантія, строком не менше 12 місяців. Можливо також післягарантійне обслуговування, яке також готові виконати наші фахівці.
  3. Насосна група (можна замовити у нас). Забезпечення оптимальної швидкості руху теплоносія, виконання гідравлічного режиму системи, забезпечення необхідного тиску в контурах котельні і споживачів – правильний підбір насосів дозволить вирішити дані проблеми. Багато в чому це залежить від конструкції насосів, застосовуваних матеріалів (прямий вплив на робочі та максимальні параметри), які вибираються, коли проводиться розрахунок газової котельні.
  4. Автоматика, шафа управління, електричні дроти. Можливість віддаленого контролю роботи всіх систем, автоматична підтримка заданих параметрів роботи котельні, а також безпечна прокладка проводів (над рівнем підлоги, у вибухозахищеному виконанні) дозволять спростити управління, знизити ціни на експлуатацію, пропадає потреба в постійному перебуванні персоналу в будівлі котельні.
  5. Системи безпеки. Сюди можна частково віднести диспетчеризацію, оповіщення про неполадки, сигналізацію аварійної ситуації, системи пожежогасіння та уловлювання витоків газу. Розрахунок котельні передбачає розробку всіх цих систем, з урахуванням місцевих вимог і правил. Також, за вимогами обов’язкової є налаштованість датчиків диму і інших захисних і оповіщають пристосувань.

Впровадження проекту

За виробленим раніше розрахунками, фахівці компанії Термопром (Київ) допоможуть підібрати оптимально підходящі за параметрами пристрою. Важливим фактором є перевірка виконаного розрахунку, з подальшим погодженням всіх робочих параметрів з кінцевим споживачем.

Якщо Вам необхідний розрахунок модульної котельні – зателефонуйте нам!

схема роботи
Заявка
Залиште заявку на сайті або зателефонуйте
Розрахунок
Фахівці підбирають обладнання та надають специфікацію БЕЗКОШТОВНО!
Замовлення
Оформлення замовлення обладнання / послуг
Виготовлення
Виготовлення та підготовка до відвантаження обладнання
Доставка
Доставка обладнання по всій Україні
Потрібна допомога в підборі обладнання - залиште заявку
, мы допоможемо розібратись

Сертифікати
12 причин замовити у нас
Монтажним організаціям
- максимальні знижки
ПРОЕКТУВАЛЬНИКАМ
- оперативний розрахунок (підбір варіантів)
Будівельним компаніям
- комплексний підхід по об'єкту будівництва
Торгуючим організаціям
- індивідуальний підхід
Кінцевим покупцям
- знижки від суми заявки
Бюджетним організаціям
- за Вашим договором
Найкраще співвідношення
- ціни / якості / термінів виконання
Економія часу
- швидкий підбір і розрахунок ціни
Економія грошей
- купуючи у нас, Ви вже економите
Беремо участь в тендерах
- наявність ЕЦП
Широка географія поставок
доставка по УКРАЇНІ