Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Custom Post Type
Filter by Categories
Бойлери для підігріву води
Бойлери непрямого нагріву
Інформація
Нормативна документація
Статті
Новини
Пластикові баки
Продукцiя
Drazice
Elbi
Tatramat
Автоматика та насоси Grundfos
Баки-акумулятори і ємності
Баки-аккумуляторы для горячей и холодной воды Elbi
Бойлери Fiorini
Водопідготовка
Гідроакумулятори і розширювальні баки
Інше обладнання
Запірно-регулююча арматура
Засувки
Запірно-регулюючі вентилі
Запірні клапани
Кульові крани
Регулюючі клапан
Теплова автоматика
Защитная арматура
Конденсатоотводчики
Контрольно-измерительные приборы
Смотровые стекла
Модульні теплові пункти
Насосне обладнання
Насосні станції модульні
Насосні станції Pedrollo
Насоси і автоматика до насосів Wilo
Насосы для воды Wilo IL
Насосы для повышения давления Wilo MHI
Насосы для повышения давления Wilo MVI
Циркуляционные насосы Wilo RS
Циркуляционные насосы Wilo TOP-S
Циркуляционные насосы для ГВС TOP-Z
Теплообмінники
Пластинчасті теплообмінники
Разборные пластинчатые СТА
Шафи управління
Щити управління насосами Pedrollo
Автоматика, насосы, дренажные и погружные насосы Pedrollo
Вихревые насосы Pedrollo PQ
Дренажные насосы Pedrollo MCM
Насос Pedrollo F
Насосы JCR
Насосы JDW Pedrollo
Насосы Pedrollo CP
Насосы Pedrollo HF
Насосы Pedrollo JSW
Насосы Pedrollo NGA
Насосы Pedrollo PLURIJET
Насосы Pedrollo SR
Насосы Pedrollo ZXM
Поверхностные насосы PK
Погружные насосы TOP
Циркуляционные насосы Pedrollo DHL
Вертикальные бойлеры Ferroli
Водонагреватели Zani
Накопительные баки, бойлеры и водонагреватели LAM
Теплообменники кожухотрубные
Установки поддержания давления, бойлеры, мембранные баки Reflex
Теплові лічильники
Послуги
Поставка запасних частин
Комплектуючі для теплообменників
Комплектующие к теплообменникам
Проектування
Сервіс
Пункты в виджете возле сертификатов (не удалять)

Режим роботи: ПН-ПТ

з 9:00 до 18:00

м. Київ бул. Кольцова, 14-Д, оф. 1088:

+38(044) 592-17-81
593-07-76
RU|UA

Монтаж котелень

Монтаж котелень – відповідальне завдання, яка вимагає відповідального підходу, оскільки від якості обв’язки і пусконалагоджувальних робіт залежить нормальна працездатність теплопостачального рішення. Будь то автономна котельня, яка забезпечує теплом житловий комплекс, блоковий пункт громадського будівлі, або ж парова котельня промислового підприємства – в будь-якому випадку важливо дотримуватися норм і вимоги, які прийняті для таких робіт. В Україні ці норми також повинні дотримуватися, а виконання їх регулярно перевіряється, що викликано підвищеними вимогами безпеки. Так, монтажні роботи повинні здійснюватися тільки кваліфікованим персоналом, який має достатній досвід в проведенні таких робіт. Розглянемо докладніше, які особливості має монтаж котельного обладнання.

Енергоефективне обладнання

З огляду на істотне зростання тарифів, все більша кількість теплогенераціонних установок проектується з ефективним і економічним устаткуванням. Заклавши такі рішення в проект, в подальшому це допоможе знизити загальну вартість гарячого водопостачання та опалення.

Серед найбільш ефективних рішень можна виділити:

  1. монтаж котельныхПластинчасті теплообмінники. Замовити такий пристрій означає отримати відразу кілька переваг. Серед них – суттєво менші габарити в порівнянні з кожухотрубні апаратами, а також унікальні рельєфи пластин, які дозволяють домогтися високої продуктивності при передачі тепла від джерела до споживача. Завдяки меншій металоємності, ціна таких рішень також буде нижче. При цьому, розраховуючи теплообмінники підбирається оптимальний варіант, який відповідає вимогам по потужності, гідравлічному опору, забезпечення заданого температурного режиму. Всі апарати підбираються під ключ, для гарантованого виходу на необхідний режим, потужність.
  2. Насоси з функцією частотного регулювання. Монтаж промислового котельного обладнання сьогодні найчастіше відбувається з установкою такого рішення. Зміна режиму роботи двигунів насосів, які управляються щитом автоматики, є оптимальним варіантом, т. К. Частота регулюється згідно поточних потреб. Завдяки цьому, насос працює на повну потужність тільки в потрібні моменти часу, що дозволяє продовжити ресурс роботи і відстрочити ремонт або сервісне обслуговування, знизивши при цьому вартість таких робіт. Наприклад, при зниженні температури повітря на вулиці, підвищується потужність, яка подається на вал насоса – таким чином, забезпечується необхідний проток теплоносія, і навпаки. Замовити насосну групу з такою функцією можна в компанії Термопром.
  3. Автоматика та щити управління. Монтаж котельних установок передбачає установку систем погодозавісімого регулювання, а також можливість диспетчеризації і віддаленого управління. Це основні переваги, які дозволяють працювати котельні без постійного перебування персоналу в ній. Так, достатньо однієї людини, який може дистанційно контролювати і управляти роботою будь-якого котельного комплексу, що знаходиться в Україні. Щити керування же забезпечують надійну роботу котельні, і всіх супутніх елементів, від вентилів до насосів. Таким чином, монтаж котельного обладнання передбачає і заходи щодо безпечної експлуатації, контролю, організації пожежної безпеки в приміщенні котелень.

Кваліфікована допомога

Кожна котельня, в залежності від призначення, матиме конструкційні відмінності. Інженери компанії Термопром (Київ) виконають монтаж теплогенеруючих установок будь-якої потужності. Будь то роботи за розробленим нами проектом, або ж третьої сторони, ми надамо кращі технічні рішення, які забезпечать надійну роботу котельної без збоїв. Монтаж обладнання котелень складається з декількох етапів, і залежить від конструктивного виконання, передбаченого проектом. Так, можливо блочне виконання котельні, коли все обладнання змонтовано в компактному пересувному модулі. Останнім часом – як в Києві, так і в інших містах цей варіант стає все більш популярним, т. К. Запуск в роботу модуля не займе багато часу. Другим є сценарій, коли для котельні передбачено окрему будівлю. В цьому випадку, монтаж промислових котелень, і наступні пусконалагоджувальні роботи проводяться на місці, з дотриманням всіх норм будівельних робіт і правил обв’язки енергетичного устаткування підвищеної небезпеки. Тільки дотримуючись ці вимоги, можна забезпечити нормальну роботу обладнання.

Крім безпосередньо монтажу, наші інженери надають послуги проектування, розробки найкращих рішень з реконструкції котелень. Також, в процесі роботи за проектом, ми готові проконсультувати з технічних нюансів, що стосуються обладнання, обв’язки, пусконалагоджувальних робіт. Розцінки на супутні монтажу послуги також можна отримати в процесі прорахунку загальних витрат на втілення проекту котельні. Гарантійні зобов’язання надаються як на обладнання, так і на роботи по обв’язці і пусконаладке устаткування. Таким чином, монтаж котелень, який був здійснений компанією Термопром, гарантовано буде виконаний якісно. Це підтверджується великою кількістю теплопостачального обладнання, яке на сьогоднішній день працює без перебоїв, і виконує поставлені завдання.

Ціна, яку запропонують наші фахівці з підбору обладнання та розробки проектів, буде оптимальною. Крім цього, для проектних організацій надаються спеціальні умови співпраці.

Якщо Вас зацікавив монтаж обладнання котельні – зверніться до нас!

схема роботи
Заявка
Залиште заявку на сайті або зателефонуйте
Розрахунок
Фахівці підбирають обладнання та надають специфікацію БЕЗКОШТОВНО!
Замовлення
Оформлення замовлення обладнання / послуг
Виготовлення
Виготовлення та підготовка до відвантаження обладнання
Доставка
Доставка обладнання по всій Україні
Потрібна допомога в підборі обладнання - залиште заявку
, мы допоможемо розібратись

Сертифікати
12 причин замовити у нас
Монтажним організаціям
- максимальні знижки
ПРОЕКТУВАЛЬНИКАМ
- оперативний розрахунок (підбір варіантів)
Будівельним компаніям
- комплексний підхід по об'єкту будівництва
Торгуючим організаціям
- індивідуальний підхід
Кінцевим покупцям
- знижки від суми заявки
Бюджетним організаціям
- за Вашим договором
Найкраще співвідношення
- ціни / якості / термінів виконання
Економія часу
- швидкий підбір і розрахунок ціни
Економія грошей
- купуючи у нас, Ви вже економите
Беремо участь в тендерах
- наявність ЕЦП
Широка географія поставок
доставка по УКРАЇНІ