Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Custom Post Type
Filter by Categories
Бойлери для підігріву води
Бойлери непрямого нагріву
Інформація
Нормативна документація
Статті
Новини
Пластикові баки
Продукцiя
Drazice
Elbi
Tatramat
Автоматика та насоси Grundfos
Баки-акумулятори і ємності
Баки-аккумуляторы для горячей и холодной воды Elbi
Бойлери Fiorini
Водопідготовка
Гідроакумулятори і розширювальні баки
Інше обладнання
Запірно-регулююча арматура
Засувки
Запірно-регулюючі вентилі
Запірні клапани
Кульові крани
Регулюючі клапан
Теплова автоматика
Защитная арматура
Конденсатоотводчики
Контрольно-измерительные приборы
Смотровые стекла
Модульні теплові пункти
Насосне обладнання
Насосні станції модульні
Насосні станції Pedrollo
Насоси і автоматика до насосів Wilo
Насосы для воды Wilo IL
Насосы для повышения давления Wilo MHI
Насосы для повышения давления Wilo MVI
Циркуляционные насосы Wilo RS
Циркуляционные насосы Wilo TOP-S
Циркуляционные насосы для ГВС TOP-Z
Теплообмінники
Пластинчасті теплообмінники
Разборные пластинчатые СТА
Шафи управління
Щити управління насосами Pedrollo
Автоматика, насосы, дренажные и погружные насосы Pedrollo
Вихревые насосы Pedrollo PQ
Дренажные насосы Pedrollo MCM
Насос Pedrollo F
Насосы JCR
Насосы JDW Pedrollo
Насосы Pedrollo CP
Насосы Pedrollo HF
Насосы Pedrollo JSW
Насосы Pedrollo NGA
Насосы Pedrollo PLURIJET
Насосы Pedrollo SR
Насосы Pedrollo ZXM
Поверхностные насосы PK
Погружные насосы TOP
Циркуляционные насосы Pedrollo DHL
Вертикальные бойлеры Ferroli
Водонагреватели Zani
Накопительные баки, бойлеры и водонагреватели LAM
Теплообменники кожухотрубные
Установки поддержания давления, бойлеры, мембранные баки Reflex
Теплові лічильники
Послуги
Поставка запасних частин
Комплектуючі для теплообменників
Комплектующие к теплообменникам
Проектування
Сервіс
Пункты в виджете возле сертификатов (не удалять)

Режим роботи: ПН-ПТ

з 9:00 до 18:00

м. Київ бул. Кольцова, 14-Д, оф. 1088:

+38(044) 592-17-81
593-07-76
RU|UA

Комплектуючі для модульних теплових пунктів

комплектующие для модульных тепловых пунктовВиробництво модульних теплових пунктів в Україні є найбільш оптимальним варіантом теплопостачання житлових будинків, громадських будівель або промислових підприємств. Крім опалення, можлива також їх робота в системах гарячого водопостачання, забезпечення технологічних потреб та інших потреб. З огляду на це, для підтримки нормальної їх працездатності (з огляду на важливість безперервної роботи вище перерахованих систем), потрібні комплектуючі для модульних теплових пунктів. Частота сервісних робіт, які періодично повинні здійснюватися експлуатуючими організаціями, визначається виробником модульних ІТП, ЦТП. Розглянемо докладніше, які саме запчастини до модульних теплових пунктів затребувані найбільше.

Гарантія надійної роботи

Для виготовлення теплових пунктів ми використовуємо тільки високоякісні комплектуючі. Зберігаючи оптимальне співвідношення ціна-якість, це дозволяє домогтися максимальної тривалості роботи до першого сервісного обслуговування. Так, найчастіше потрібна заміна невеликих запчастин. Наприклад, це можуть бути елементи ущільнювачів насосів, теплообмінників, арматури, замовити які Ви можете у нас. З огляду на, що все обладнання виготовляється згідно строгих європейських вимог, з дотриманням стандартів якості, несправності в роботі виникають вкрай рідко. Нижче наведено список обладнання, яке може бути відремонтовано в найстисліші терміни, звернувшись в компанію Термопром (Київ).

  1. Теплообмінники. З огляду на, що цей пристрій є одним з основних в тепловому модулі, до якості його виготовлення пред’являються найвищі вимоги. Як правило, вартість теплообмінного обладнання апарату найбільше залежить від потужності – т. Е., Кількості пластин. Такі пластини, ущільнення, приєднувальні елементи і кріплення – основні деталі, які можуть бути замінені за короткий час. Це важливо, оскільки відновлення працездатності МТП багато в чому залежить від наявності комплектуючих. Запчастини для теплообмінників – від передових виробників Alfa Laval, Tranter, Sondex, Phema, Funke, SWEP, і ін.
  2. комплектующие для модульных тепловых пунктовЗапірно-регулююча арматура (можна купити у нас). Необхідність регулювання та перекриття потоків теплоносія – основа енергоефективного теплопостачання, будь то багатоповерховий житловий будинок або промислове виробництво з паровими технологічними лініями. У будь-якому випадку, неполадки в роботі арматури (наприклад, нещільне перекриття, похибки регулювання температури або перепаду тиску) призводять до перевитрати теплоносія, збільшення ціни за опалення, невиконання температурного режиму (зменшена теплове навантаження), і інших проблем. Для попередження таких несправностей, потрібен періодичний огляд основних запірно-регулюючих елементів, перевірка їх роботи, а також контроль параметрів, які видає теплопостачальне рішення. Арматура, яка встановлюється в модульні теплові пункти, запчастини до них – використовуються від європейських заводів Zetkama, ARI-Armaturen, ADCA, і ін.
  3.  Насосне обладнання. Забезпечення заданої кратності циркуляції теплоносія, створення необхідного гідравлічного напору – основні функції насосів, розцінки на які Ви можете дізнатися, звернувшись в компанію Термопром. Потреба якісної і безперебійної подачі теплоносія забезпечується надійними насосами, які вимагають сервісного обслуговування не частіше ніж один раз на 5-10 років. Насосні запчастини для модульних теплових пунктів, до яких відносяться торцеві ущільнення, підшипники, вали та ін. Запчастини, Ви можете отримати у нас. Будь то Wilo (Німеччина), Grundfos (Данія), Pedrollo (Італія) – термін поставки комплектуючих буде невеликим. Це можливо завдяки постійній наявності запчастин на складі в Києві.
  4. Автоматика та комплектуючі. Реле тиску, контролери, керуючі елементи регуляторів температури і тиску – Ви можете купити у нас, отримати допомогу в підборі оптимального рішення, і отримати консультацію, що стосується технічних питань. Наші інженери також зможуть виконати проект щита управління для теплового пункту. Замовити блок управління в зборі, або ж комплектуючі до них Ви можете у нас.

Оперативна поставка

Навіть в тому випадку, коли тепловий пункт був виготовлений іншим виробником, наша монтажна бригада зможе відновити працездатність вийшло з ладу. Справа в тому, що МТП завжди має типову конструкцію, тому проблем з його обслуговуванням не виникає – воно не займе багато часу. Рішення, які забезпечують таку зручність експлуатації, сервісу – закладаються ще на етапі проектування, розробки схеми блоку. В Україні найбільші незручності пов’язані з наявністю вільного простору – як правило, теплові пункти встановлюються в підсобних приміщеннях або підвалах, де не завжди є достатньо місця для зручного обслуговування блоку. Наші фахівці, враховуючи цей фактор, допоможуть з розробкою оптимального рішення, з можливістю складання блоку безпосередньо на місці установки. Ціна такого рішення більш висока, проте зручність експлуатації також зростає.

Якщо Вам необхідні комплектуючі для модульних теплових пунктів – звертайтеся до нас! Будь то поставка запчастин, або повний комплекс сервісних робіт з заміною комплектуючих – на все надається гарантія, строком не менше 12 місяців. Можливо також надання послуги пусконалагодження – що особливо важливо в опалювальний період, коли відновлення працездатності потрібно в найкоротший період. Такий сценарій найбільш актуальний для громадських будівель – наприклад, школи, лікарні і т. Д. З огляду на це, наша компанія завжди готова поставити модульні теплові пункти, запчастини до них – в самі стислі терміни.

схема роботи
Заявка
Залиште заявку на сайті або зателефонуйте
Розрахунок
Фахівці підбирають обладнання та надають специфікацію БЕЗКОШТОВНО!
Замовлення
Оформлення замовлення обладнання / послуг
Виготовлення
Виготовлення та підготовка до відвантаження обладнання
Доставка
Доставка обладнання по всій Україні
Потрібна допомога в підборі обладнання - залиште заявку
, мы допоможемо розібратись

Сертифікати
12 причин замовити у нас
Монтажним організаціям
- максимальні знижки
ПРОЕКТУВАЛЬНИКАМ
- оперативний розрахунок (підбір варіантів)
Будівельним компаніям
- комплексний підхід по об'єкту будівництва
Торгуючим організаціям
- індивідуальний підхід
Кінцевим покупцям
- знижки від суми заявки
Бюджетним організаціям
- за Вашим договором
Найкраще співвідношення
- ціни / якості / термінів виконання
Економія часу
- швидкий підбір і розрахунок ціни
Економія грошей
- купуючи у нас, Ви вже економите
Беремо участь в тендерах
- наявність ЕЦП
Широка географія поставок
доставка по УКРАЇНІ