Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Custom Post Type
Filter by Categories
Бойлери для підігріву води
Бойлери непрямого нагріву
Інформація
Нормативна документація
Статті
Новини
Пластикові баки
Продукцiя
Drazice
Elbi
Tatramat
Автоматика та насоси Grundfos
Баки-акумулятори і ємності
Баки-аккумуляторы для горячей и холодной воды Elbi
Бойлери Fiorini
Водопідготовка
Гідроакумулятори і розширювальні баки
Інше обладнання
Запірно-регулююча арматура
Засувки
Запірно-регулюючі вентилі
Запірні клапани
Кульові крани
Регулюючі клапан
Теплова автоматика
Защитная арматура
Конденсатоотводчики
Контрольно-измерительные приборы
Смотровые стекла
Модульні теплові пункти
Насосне обладнання
Насосні станції модульні
Насосні станції Pedrollo
Насоси і автоматика до насосів Wilo
Насосы для воды Wilo IL
Насосы для повышения давления Wilo MHI
Насосы для повышения давления Wilo MVI
Циркуляционные насосы Wilo RS
Циркуляционные насосы Wilo TOP-S
Циркуляционные насосы для ГВС TOP-Z
Теплообмінники
Пластинчасті теплообмінники
Разборные пластинчатые СТА
Шафи управління
Щити управління насосами Pedrollo
Автоматика, насосы, дренажные и погружные насосы Pedrollo
Вихревые насосы Pedrollo PQ
Дренажные насосы Pedrollo MCM
Насос Pedrollo F
Насосы JCR
Насосы JDW Pedrollo
Насосы Pedrollo CP
Насосы Pedrollo HF
Насосы Pedrollo JSW
Насосы Pedrollo NGA
Насосы Pedrollo PLURIJET
Насосы Pedrollo SR
Насосы Pedrollo ZXM
Поверхностные насосы PK
Погружные насосы TOP
Циркуляционные насосы Pedrollo DHL
Вертикальные бойлеры Ferroli
Водонагреватели Zani
Накопительные баки, бойлеры и водонагреватели LAM
Теплообменники кожухотрубные
Установки поддержания давления, бойлеры, мембранные баки Reflex
Теплові лічильники
Послуги
Поставка запасних частин
Комплектуючі для теплообменників
Комплектующие к теплообменникам
Проектування
Сервіс
Пункты в виджете возле сертификатов (не удалять)

Режим роботи: ПН-ПТ

з 9:00 до 18:00

м. Київ бул. Кольцова, 14-Д, оф. 1088:

+38(044) 592-17-81
593-07-76
RU|UA

Реконструкція модульних теплових пунктів

реконструкция модульных теловых пунктовРеконструкція модульного теплового пункту – як правило, проводиться в разі необхідності нарощування потужності, заміни обладнання на більш ефективне, модернізації, або ж для усунення технічних неполадок, які були виявлені в процесі експлуатації. Всіх таких моментів можна уникнути, якщо МТП був грамотно спроектований, з подальшою якісною пусконалагодженням і монтажними роботами. В Україні модульні рішення набувають все більшої популярності – багато в чому, завдяки компактним розмірам, зручності і швидкості запуску в роботу, простоті експлуатації, невисоким вимогам до постійного контролю їх роботи. Останній пункт є найбільш вагомим, оскільки присутність обслуговуючого персоналу не потрібно, а контроль можна здійснювати дистанційно, що дозволяє знижувати витрати на роботу теплового пункту. Розглянемо докладніше, які етапи передбачає реконструкція модульних теплових пунктів.

Розрахунок показників ефективності

Основні показники роботи теплового пункту – це забезпечення необхідних функцій (наприклад, теплопостачання системи опалення, гаряче водопостачання, системи виробничих процесів, технологічні парові лінії та ін.), Що передається теплове навантаження, показники енергоефективності, а також заощадження теплоносія, широкі можливості диспетчеризації. Замовити роботи з реконструкції теплового пункту блочного виконання – означає повністю переглянути його схему роботи, обстежити всі складові. Після цього потрібно підібрати оптимальне обладнання, внести зміни в конструкцію і технологічну схему. Далі йде етап узгодження проекту з замовником, оформлення дозвільної документації, доопрацювання проекту відповідно до побажань і вимог теплопостачальної організації, після чого підбивається загальна вартість розробки проекту реконструкції, узгодження, обладнання та роботи.

У процесі реконструкції заміні може підлягати як вийшло з ладу обладнання, так і застарілі рішення, які неефективно витрачають енергоносії, тим самим збільшуючи витрати на експлуатацію МТП. З огляду на, що ціна теплопостачання суттєво зросла, встановлюються енергоефективні рішення, які дозволяють добиватися оптимального співвідношення між одержуваної енергією і витратами. На сьогодні замінюють такі позиції:

  1. Теплообмінники. Новітні розробки в області теплообміну, які стосуються пластинчастих теплообмінників, дозволяють істотно збільшити ефективність процесів перенесення тепла, знизивши при цьому вартість первісної установки і подальшого обслуговування. Це стало можливим завдяки новим рельефам теплопередающих поверхонь, посилених конструкцій рам, менших габаритів пристроїв.
  2. Насоси. Реконструкція модульних теплових пунктів все частіше відбувається з впровадженням енергоефективних рішень. Серед них – розробки з частотним регулюванням, які дозволяють управляти оборотами двигуна, підлаштовуються під поточні потреби споживача. Завдяки таким сценарієм роботи, максимальне навантаження насосних груп задіюється вкрай рідко, що істотно продовжує ресурс їх роботи. Як правило, це буває тільки в найбільш холодні періоди року (щодо систем опалення), а також в пікові години водорозбору (система ГВП, де частотні регулятори встановлюються рідше).
  3. Запірно-регулюючі елементи (можна замовити у нас). Арматура для регулювання, перекриття, розподілу потоків є важливою складовою теплового пункту. Найбільш сильно на розцінки для цього обладнання впливають робочі параметри і тип теплоносія. З огляду на, що такі регулятори піддаються впливу високого тиску і температури, виникає необхідність їх періодичної заміни, навіть з огляду на високу надійність і тривалий термін служби (зазвичай не менше 15 років).
  4. Автоматика під ключ. З огляду на, що реконструкції вимагає велику кількість теплових пунктів, які були встановлені більше 10 років тому, виникає питання автоматизації, і удосконалення щита управління. Реконструкція модульного теплового пункту на увазі заміну електричного обладнання на більш ефективне, яке є більш надійним, витрачає при цьому менше енергії. Саме шафа управління дозволяє економити енергоносії, і знижувати витрати на теплопостачання, завдяки встановленим контролерам.

Вибір оптимального рішення

реконструкция модульных теловых пунктовІнженери компанії Термопром (Київ) мають досвід реконструкції великої кількості теплових пунктів. Саме тому, фахівці володіють власними напрацюваннями в області заміни всього спектру обладнання – починаючи з теплообмінного обладнання, і закінчуючи автоматичними електронними регуляторами, якими повинен оснащуватися будь-який сучасний тепловий пункт. Послуги підбору таких контролерів нададуть наші фахівці в найкоротші терміни. Після закінчення підбору Вам будуть надані повні технічні характеристики вибраного обладнання, інструкції по монтажу, і рекомендації від виробника.

Кращі пропозиції в Україні, які надає компанія Термопром, можливі для проектних, монтажних організацій, а також кінцевим споживачам. Крім цього, ми в будь-який момент готові надати консультації з технічних питань, що стосуються пусконалагодження, і подальшої експлуатації. Ціна, яку запропонують наші фахівці, буде конкурентною.

Для виготовлення та реконструкції МТП ми використовуємо тільки якісне обладнання європейських виробників. Реконструкція модульних теплових пунктів проводиться за всіма нормами, з дотриманням строгих правил проектування, монтажу та подальшої експлуатації обладнання. На підтвердження цього, надається гарантія від виробника як на обладнання, так і на виконану роботу. Саме тому, Ви можете бути впевнені в якості, надійності, і довговічності рішень, які пропонує компанія Термопром.

Якщо Вам цікава реконструкція модульного теплового пункту – звертайтеся до нас!

схема роботи
Заявка
Залиште заявку на сайті або зателефонуйте
Розрахунок
Фахівці підбирають обладнання та надають специфікацію БЕЗКОШТОВНО!
Замовлення
Оформлення замовлення обладнання / послуг
Виготовлення
Виготовлення та підготовка до відвантаження обладнання
Доставка
Доставка обладнання по всій Україні
Потрібна допомога в підборі обладнання - залиште заявку
, мы допоможемо розібратись

Сертифікати
12 причин замовити у нас
Монтажним організаціям
- максимальні знижки
ПРОЕКТУВАЛЬНИКАМ
- оперативний розрахунок (підбір варіантів)
Будівельним компаніям
- комплексний підхід по об'єкту будівництва
Торгуючим організаціям
- індивідуальний підхід
Кінцевим покупцям
- знижки від суми заявки
Бюджетним організаціям
- за Вашим договором
Найкраще співвідношення
- ціни / якості / термінів виконання
Економія часу
- швидкий підбір і розрахунок ціни
Економія грошей
- купуючи у нас, Ви вже економите
Беремо участь в тендерах
- наявність ЕЦП
Широка географія поставок
доставка по УКРАЇНІ