Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Custom Post Type
Filter by Categories
Бойлери для підігріву води
Бойлери непрямого нагріву
Інформація
Нормативна документація
Статті
Новини
Пластикові баки
Продукцiя
Drazice
Elbi
Tatramat
Автоматика та насоси Grundfos
Баки-акумулятори і ємності
Баки-аккумуляторы для горячей и холодной воды Elbi
Бойлери Fiorini
Водопідготовка
Гідроакумулятори і розширювальні баки
Інше обладнання
Запірно-регулююча арматура
Засувки
Запірно-регулюючі вентилі
Запірні клапани
Кульові крани
Регулюючі клапан
Теплова автоматика
Защитная арматура
Конденсатоотводчики
Контрольно-измерительные приборы
Смотровые стекла
Модульні теплові пункти
Насосне обладнання
Насосні станції модульні
Насосні станції Pedrollo
Насоси і автоматика до насосів Wilo
Насосы для воды Wilo IL
Насосы для повышения давления Wilo MHI
Насосы для повышения давления Wilo MVI
Циркуляционные насосы Wilo RS
Циркуляционные насосы Wilo TOP-S
Циркуляционные насосы для ГВС TOP-Z
Теплообмінники
Пластинчасті теплообмінники
Разборные пластинчатые СТА
Шафи управління
Щити управління насосами Pedrollo
Автоматика, насосы, дренажные и погружные насосы Pedrollo
Вихревые насосы Pedrollo PQ
Дренажные насосы Pedrollo MCM
Насос Pedrollo F
Насосы JCR
Насосы JDW Pedrollo
Насосы Pedrollo CP
Насосы Pedrollo HF
Насосы Pedrollo JSW
Насосы Pedrollo NGA
Насосы Pedrollo PLURIJET
Насосы Pedrollo SR
Насосы Pedrollo ZXM
Поверхностные насосы PK
Погружные насосы TOP
Циркуляционные насосы Pedrollo DHL
Вертикальные бойлеры Ferroli
Водонагреватели Zani
Накопительные баки, бойлеры и водонагреватели LAM
Теплообменники кожухотрубные
Установки поддержания давления, бойлеры, мембранные баки Reflex
Теплові лічильники
Послуги
Поставка запасних частин
Комплектуючі для теплообменників
Комплектующие к теплообменникам
Проектування
Сервіс
Пункты в виджете возле сертификатов (не удалять)

Режим роботи: ПН-ПТ

з 9:00 до 18:00

м. Київ бул. Кольцова, 14-Д, оф. 1088:

+38(044) 592-17-81
593-07-76
RU|UA

Комплектуючі до теплообмінників СТА

Теплообмінники СТА, які виробляються компанією Термопром (Україна) на сьогоднішній день є найбільш якісними рішеннями, які стосуються теплоенергетичного обладнання. Це стало можливим завдяки застосуванню передових технологій при виробництві, строгому контролю якості, а також дотримання норм і вимог, прийнятих в теплоенергетиці. Важливим аспектом при цьому є комплектуючі до теплообмінників СТА (а саме пластини і ущільнення), які грають ключову роль в забезпеченні заданого режиму роботи. Справа в тому, що тільки грамотно підібраний типорозмір і кількість пластин, що застосовуються матеріали виготовлення, а також якісна збірка рішень на базі теплообмінників СТА дозволить домогтися максимальної продуктивності Вашого технологічного процесу. Розглянемо докладніше, які запчастини до теплообмінників СТА найбільш затребувані на сьогоднішній день.

Первісна розробка рішення

При роботі з технологічними схемами, в яких присутні процеси теплообміну, дуже важливо коректно поставити задачу. Від вихідних параметрів, які повинен видавати теплообмінник, буде залежати його ціна. Так, велика кількість завдань вимагають підтримки певної температури, при мінливих витратах: серед них основними є системи опалення, гарячого водопостачання, вентиляції та ін. В той же час, існують виробничі процеси, які мають т. Н. «Плаваючі» параметри, коли система може працювати в декількох режимах (купити універсальні теплообмінники для таких завдань можна, звернувшись до нас). Серед них – харчові та хімічні виробництва, установки для CIP-мийки, промислові підприємства важкої промисловості, охолодження гідравліческоого масла і т. Д. Проектно-технічним відділом компанії ТОВ «НВП« Термопром », спеціально для уніфікації виробництва, розроблений ряд теплообмінних пристроїв, які є універсальними рішеннями для передачі тепла в самих різних режимах. Будь то теплопостачання комунального підприємства, робота в якості охолоджувача системи кондиціонування, процес пастеризації молока, або інший процес – для вирішення Вашої завдання буде знайдений відповідний варіант, при цьому вартість його буде оптимальною. Серед основних типорозмірів можна виділити моделі СТА-4, 8, 9, 10, 11, 14, 19, 20, 24, 26, 27, 45, 51, 65, 75, 80, 85, 90, 100, 140, 160 і ін. Навіть з урахуванням даної кількості типорозмірів, запчастини СТА до будь-якого з перерахованих вище пристроїв можна буде отримати в найкоротші терміни. Всі ці теплообмінники мають конструктивні особливості, які виражаються в деталях. Це можуть бути як істотні відмінності, які суттєво впливають на ціни готових виробів – наприклад, розмір рами, діаметри патрубків або розмір порту пластини, так і непомітні нюанси, такі як рельєф пластини, ширина каналу, особливе виконання приєднувальних патрубків або форма кромки для направляючої. Що стосується поставки комплектуючих, тут існує дві основні позиції:

  1. Пластини. Виникнення непередбачених ситуацій – наприклад, гідравлічний удар, текти з каналу в канал, пробій пластини чи не загальмує всю роботу підприємства тільки в разі оперативної заміни вийшов з ладу елемента. Завдяки можливості оперативних поставок будь-якої кількості пластин, купити які можна у нас, з цим не виникне жодних проблем. Будь то стандартне виконання з нержавіючої сталі (AISI304, AISI316), або ж кислотостойкий титан – в самі стислі терміни Ви зможете усунути виниклі неполадки. Що стосується початкового підбору комплектуючих до теплообмінника, тут потрібно чітке розуміння вхідних параметрів, і необхідного режиму роботи. Крім цього, на конфігурацію пластин впливають гідравлічні параметри системи. Саме для оптимізації гідравлічного опору в контурах теплообмінника, а також для максимального коефіцієнта теплопередачі розроблений ряд високоефективних патернів пластин.
  2. Гумки ущільнювачів. Унікальна система фіксації типу «Clip-On» дозволяє за короткий час замінити зношені прокладки теплообмінника СТА на нові, замовити які можна в компанії ТОВ «НВП« Термопром ». З огляду на, що для кріплення використовуються швидкоз’ємні кліпси – т. Е. Не потрібно зчищати клей і наносити його заново, весь пакет ущільнень на пластинах можна змінити за 30 мін..2 години (в залежності від кількості). Варто також відзначити, що ущільнення відливаються тільки з найякісніших гумотехнічних матеріалів (EPDM, NBR, Viton) з достатньою товщиною, що гарантує 10-12 циклів розбирання / збірки без пошкоджень або зносу ущільнень. Запчастини до теплообмінників СТА проходять контроль якості ще на етапі виробництва, що гарантує їх ефективну роботу протягом багатьох років. В якості підтвердження, ми надаємо гарантію на виріб – не менше 12 місяців.

Поставка комплектуючих можлива і для оптимізації технологічних процесів. Це означає, що на вже готовий теплообмінник можна додати певну кількість пластин, що дозволить збільшити його продуктивність. Інженери компанії Термопром (Україна) розрахують оптимальний варіант, який буде ідеально збалансований за співвідношенням «витрати-продуктивність».

Оперативне вирішення задач

Завдяки кваліфікованим фахівцям, в самі стислі терміни Ви зможете отримати перерахунок теплообмінника на нові параметри. Для цього достатньо буде назвати виробничий номер, який вказаний на етикетці теплообмінника і в паспорті на пристрій, а також бажану потужність. Продаж буде виконана тільки після того, як фахівці перевірять вихідний варіант на задані параметри, після чого прорахують найбільш оптимальні варіанти комбінацій пластин і ущільнень, а також їх кількості. Завдяки сучасному програмно-інженерному комплексу, Ви отримаєте розширену специфікацію-перерахунок, із зазначенням параметрів роботи, кількістю пластин, основних фізичних показників, температури, тиску, витрат і застосовуваних матеріалів. Якщо Вам необхідні комплектуючі до теплообмінників СТА – звертайтеся до офіційного виробнику, компанії Термопром.

схема роботи
Заявка
Залиште заявку на сайті або зателефонуйте
Розрахунок
Фахівці підбирають обладнання та надають специфікацію БЕЗКОШТОВНО!
Замовлення
Оформлення замовлення обладнання / послуг
Виготовлення
Виготовлення та підготовка до відвантаження обладнання
Доставка
Доставка обладнання по всій Україні
Потрібна допомога в підборі обладнання - залиште заявку
, мы допоможемо розібратись

Сертифікати
12 причин замовити у нас
Монтажним організаціям
- максимальні знижки
ПРОЕКТУВАЛЬНИКАМ
- оперативний розрахунок (підбір варіантів)
Будівельним компаніям
- комплексний підхід по об'єкту будівництва
Торгуючим організаціям
- індивідуальний підхід
Кінцевим покупцям
- знижки від суми заявки
Бюджетним організаціям
- за Вашим договором
Найкраще співвідношення
- ціни / якості / термінів виконання
Економія часу
- швидкий підбір і розрахунок ціни
Економія грошей
- купуючи у нас, Ви вже економите
Беремо участь в тендерах
- наявність ЕЦП
Широка географія поставок
доставка по УКРАЇНІ