Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Search in groups
Search in users
Search in forums
Filter by Custom Post Type
Filter by Categories
Бойлери для підігріву води
Бойлери непрямого нагріву
Інформація
Нормативна документація
Статті
Новини
Пластикові баки
Продукцiя
Drazice
Elbi
Tatramat
Автоматика та насоси Grundfos
Баки-акумулятори і ємності
Баки-аккумуляторы для горячей и холодной воды Elbi
Бойлери Fiorini
Водопідготовка
Гідроакумулятори і розширювальні баки
Інше обладнання
Запірно-регулююча арматура
Засувки
Запірно-регулюючі вентилі
Запірні клапани
Кульові крани
Регулюючі клапан
Теплова автоматика
Защитная арматура
Конденсатоотводчики
Контрольно-измерительные приборы
Смотровые стекла
Модульні теплові пункти
Насосне обладнання
Насосні станції модульні
Насосні станції Pedrollo
Насоси і автоматика до насосів Wilo
Насосы для воды Wilo IL
Насосы для повышения давления Wilo MHI
Насосы для повышения давления Wilo MVI
Циркуляционные насосы Wilo RS
Циркуляционные насосы Wilo TOP-S
Циркуляционные насосы для ГВС TOP-Z
Теплообмінники
Пластинчасті теплообмінники
Разборные пластинчатые СТА
Шафи управління
Щити управління насосами Pedrollo
Автоматика, насосы, дренажные и погружные насосы Pedrollo
Вихревые насосы Pedrollo PQ
Дренажные насосы Pedrollo MCM
Насос Pedrollo F
Насосы JCR
Насосы JDW Pedrollo
Насосы Pedrollo CP
Насосы Pedrollo HF
Насосы Pedrollo JSW
Насосы Pedrollo NGA
Насосы Pedrollo PLURIJET
Насосы Pedrollo SR
Насосы Pedrollo ZXM
Поверхностные насосы PK
Погружные насосы TOP
Циркуляционные насосы Pedrollo DHL
Вертикальные бойлеры Ferroli
Водонагреватели Zani
Накопительные баки, бойлеры и водонагреватели LAM
Теплообменники кожухотрубные
Установки поддержания давления, бойлеры, мембранные баки Reflex
Теплові лічильники
Послуги
Поставка запасних частин
Комплектуючі для теплообменників
Комплектующие к теплообменникам
Проектування
Сервіс
Пункты в виджете возле сертификатов (не удалять)

Режим роботи: ПН-ПТ

з 9:00 до 18:00

м. Київ бул. Кольцова, 14-Д, оф. 1088:

+38(044) 592-17-81
593-07-76
RU|UA

Квартирні теплолічильники

Квартирні лічильники тепла на сьогоднішній день є невеликі пристрої, які дозволяють з високою точністю визначати кількість використаного тепла. При цьому, вони мають специфіку використання – т. Е. Їх можна встановлювати тільки в певних системах, а саме – з горизонтальною розводкою. В Україні цих конструкцій стає все більше: як правило, всі новобудови здаються в експлуатацію саме з такою схемою. Конструктивних особливостей лічильників для квартир практично немає – вони мають схожу конструкцію зі стандартними апаратами. Розглянемо докладніше, як влаштований лічильник тепла в квартиру.

Різноманітні виконання

З огляду на, що місце для установки лічильника в квартирі обмежено, такі апарати поставляються в одному корпусі. Так, обчислювач і витратомір є один блок (це дозволяє знизити вартість пристрою), виносними є тільки датчики температури або тиску. Крім здешевлення виробництва, це призводить до суттєвого спрощення монтажних і проектних робіт. Незважаючи на те, що теплолічильник в квартиру – рішення для дому, існують вимоги до розробки проекту, узгодження і здачі пристрою на облік в теплопостачальну організацію.

Що стосується конструктивних характеристик, виробляються лічильники механічного типу, ультразвукового, електромагнітного та ін. Наприклад, в Києві найбільш популярні ультразвукові рішення: враховуючи якість теплоносія, це найбільш оптимальний варіант.

Всі вони мають надійне виконання, яке має свої переваги для більшості сценаріїв використання. Це означає, що пристрій визначає кількість тепла, що подається практично без похибки, і дозволяє знизити витрати на опалення. Серед виробників лічильників можна виділити:

  • Sempal;
  • Landis Gyr;
  • Ultraheat;
  • Apator Powogaz і ін.

Дані виробники мають багаторічний досвід роботи, який дозволяє використовувати напрацювання в проектуванні найсучасніших рішень, які стосуються використання енергії. У сумі з суворими нормами виробництва, це дозволяє робити дійсно якісне і надійне обладнання. Це означає, що на всіх етапах – від розробки проекту майбутнього устрою, і до серійного запуску виробництва, а також при виробництві, квартирні теплолічильники проходять контроль якості. На підтвердження цього, вище перераховані заводи надають гарантійні зобов’язання – строком не менше 12 місяців. Це дозволяє купити пристрій, і бути впевненим в його надійності. Декларований термін служби лічильника згідно паспорта становить не менше 12 років. Ціна пристрою при цьому залишається демократичною.

Вибір оптимального варіанту

Для кожного типу рішень обліку тепла існують нюанси в конструкції, які висувають вимоги до системи, де вони будуть встановлені. Так, лічильник тепла в квартиру (ціна якого невелика), може встановлюватися тільки тоді, коли у кожної квартири є окреме введення. Це накладає певні обмеження, але для нових будинків все влаштовано саме для зручності використання і встановлення пристроїв обліку. Замовити вирішення будь-якої конструкції можна, звернувшись до нас. У цьому випадку Ви можете бути впевнені в правильності підбору лічильника.

Інженери компанії Термопром (Київ) допоможуть з вибором найбільш підходящого лічильника. З огляду на нюанси квартирної розводки трубопроводів опалення, місцевих особливостей теплових мереж, якості теплоносія і безлічі інших нюансів, Вам буде запропонований відповідний апарат. Крім цього, ми також надамо його ціну, розгорнуті технічні характеристики, опис особливостей монтажу і експлуатації, креслення із зазначенням габаритних і приєднувальних розмірів. Також, ми зможемо надати відповідні сертифікати якості та іншу інформацію, яка Вам буде потрібно. У будь-якому випадку, ми запропонуємо купити оптимальне за характеристиками пристрій. Кваліфікований підбір – основна запорука успішної роботи пристрою обліку тепла.

При виборі або прийнятті рішення щодо того, який потрібен тепловий лічильник в квартиру, наші фахівці готові провести технічні консультації, які стосуються вибору, установки, експлуатації і рішення проблем, пов’язаних з використанням цих пристроїв.

Можливі також спеціальні умови співпраці. Так, ціна для проектних і монтажних організацій буде нижче, – завдяки умовам, наданих виробником. Що стосується кінцевих споживачів, також можуть бути надані знижки. Як правило, для цього випадку ми самі виконуємо комплекс робіт. Починаючи з розробки індивід. проекту, узгодженням його з експлуатуючої будинок організацією, теплопостачальної компанією, і закінчуючи монтажними роботами, ми готові допомогти на всіх етапах. На виконані роботи, пристрій і якість установки також надається гарантія якості.

Якщо Вам потрібна лічильник тепла в квартиру – зателефонуйте нам! Вигідні умови співпраці, а також всебічна технічна підтримка – основні переваги роботи з компанією Термопром. Вибір – який саме пристрій потрібно купити, виходить з переваг, недоліків кожної конструкції, а також оптимальних сценаріїв її використання. Саме з цими нюансами допоможуть розібратися наші інженери. Таким чином, Ви отримаєте оптимальний тепловий лічильник в квартиру, який буде відповідати вимогам теплопостачальної організації, прийнятим нормам і правилам. Важливим є і співвідношення між витратами і якістю. При цьому,

Модернізація та енергоефективність

З огляду на, що в Україні спостерігається істотне зростання тарифів, установка тепловичіслітельних рішень стає все більш затребуваною. Так, у всіх новобудовах цей пристрій є обов’язковим. Однак варто зауважити, що лічильник тепла в квартиру, ціна якого має швидку окупність, сам по собі не економить тепло. Такий пристрій є лише вигідним мотиватором до економії споживаної теплоенергії. Важливо, що установка лічильника (можна купити у нас) є затребуваною лише в комплексі з іншими енергоефективними і енергозберігаючими заходами. Серед них можна виділити установку високопродуктивного опалювального обладнання. Сюди відносять арматуру, пристрої автоматичного регулювання температури на опалення, насоси з частотним регулюванням і інші системи. Також, сюди можна віднести утеплення фасадів будинків, встановлення вікон з низькою тепловіддачею і інших заходів. При цьому, вартість такої термомодернізації може бути знижена за рахунок державних програм, яких сьогодні стає все більше. Окупність при цьому становить 1 … 3 опалювальні сезони, що залежить від режиму теплоспоживання, ефективності будівлі та інших показників. Лічильник тепла на квартиру буде показником обгрунтованості заходів, які стосуються енергозбереження та ефективності впровадження систем заощадження тепла.

схема роботи
Заявка
Залиште заявку на сайті або зателефонуйте
Розрахунок
Фахівці підбирають обладнання та надають специфікацію БЕЗКОШТОВНО!
Замовлення
Оформлення замовлення обладнання / послуг
Виготовлення
Виготовлення та підготовка до відвантаження обладнання
Доставка
Доставка обладнання по всій Україні
Потрібна допомога в підборі обладнання - залиште заявку
, мы допоможемо розібратись

Сертифікати
12 причин замовити у нас
Монтажним організаціям
- максимальні знижки
ПРОЕКТУВАЛЬНИКАМ
- оперативний розрахунок (підбір варіантів)
Будівельним компаніям
- комплексний підхід по об'єкту будівництва
Торгуючим організаціям
- індивідуальний підхід
Кінцевим покупцям
- знижки від суми заявки
Бюджетним організаціям
- за Вашим договором
Найкраще співвідношення
- ціни / якості / термінів виконання
Економія часу
- швидкий підбір і розрахунок ціни
Економія грошей
- купуючи у нас, Ви вже економите
Беремо участь в тендерах
- наявність ЕЦП
Широка географія поставок
доставка по УКРАЇНІ