1 Контроль за роботою котла і його пальників, а також параметрів теплоносія, який надходить до споживача. Комплексне вирішення цих завдань безпосередньо залежить від ціни.

2 Регулювання натиску і подачі насосної групи – мережевих, підживлювальних, а також насосів гарячої води та водопідготовки. Все частіше в Україні для цих цілей використовують частотні перетворювачі. Вони дозволяють економно витрачати електроенергію, не створюючи більший натиск, ніж потрібно.

3 Режим роботи котельні – це автоматичне підстроювання параметрів під умови навколишнього середовища. Таким чином, температура теплоносія трубопроводу, що подає збільшується зі зниженням температури на вулиці, і навпаки. Шафа з такою функцією ви можете купити у нас. Надалі постійного контролю з боку людини не потрібно.

4 Залежно від потреб замовника, підбирається оптимальний графік теплоносія – 95/70, 105/70 і ін.

5 Щит котельні, в разі несправностей або збоїв в роботі, сповістить оператора за допомогою виведення сигналу (світлового або звукового) на центральний диспетчерський пункт. Таким чином, немає необхідності цілодобового перебування обслуговуючого персоналу в приміщенні котельні – в нештатної ситуації щит оперативно повідомить про поломку. Вартість цього рішення істотно нижче витрат на постійне утримання персоналу.