TermoProm

Услуги

Пластины APV (SPX)

Пластини до теплообмінників APV (SPX) поставляються в декількох типорозмірах. Серед них основними є T4, H17, N35 – всі ці пристрої відносяться до розбірних пристроїв. Саме такі моделі отримали найбільшого поширення в Україні, завдяки зручному для монтажу розміром, швидкості поставки комплектуючих, а також високоефективному рельєфу і відмінним експлуатаційним показниками.

Пластины APV (SPX)

Закажите услугу "Пластины APV (SPX)" прямо сейчас!

Відмінності між даними пластинами теплообмінників будуть розглянуті нижче, а також описані їх основні технічні характеристики (в т. Ч. Гідравлічні показники роботи). Пластини АПВ є універсальними, і можуть бути використані як в однофазних процесах, так і в якості випарника або конденсатора.

Переваги використання

Серед основних переваг можна виділити 3 пункту. По-перше, це система кріплення ущільнень типу Para-Clip (можна замовити у нас), яка дозволяє за короткий час одягнути або зняти велику кількість ущільнень з пластин, завдяки зручній кліпсовой системі. Другою перевагою є грамотний розподіл потоку, яке стало можливим з використанням спеціально розроблених рельєфів. Третім пунктом можна відзначити широкий вибір матеріалів виготовлення пластин. Розглянемо докладніше, які моделі пристроїв можна купити, звернувшись до нас:

  • APV (SPX Flow) T4. Продаж пластин до теплообмінників продуктивністю 100-4500 л / ч дозволяє «закрити» велика кількість потреб комунальної сфери енергетики. Як правило, це системи опалення, вентиляції та ГВП, які при правильному підборі зможуть забезпечити оптимальний температурний графік, гідравлічні показники роботи і ефективне знімання.

  • Модель теплообмінника типу H17. Пластини APV (SPX) даної конфігурації дозволяють забезпечити роботу в діапазонах 2-25 м3 / год, – з цієї причини апарати, зібрані на таких пластинах, найбільш затребувані в промисловому виробництві. Будь то охолодження моторного масла, або інший технологічний процес, Ви можете бути впевнені в якісному вирішенні поставленого завдання

  • Типорозмір N35 (ціна яких вище в порівнянні з T4 і H17). Висока продуктивність (5..45 м3 / год) забезпечується завдяки широким портам в пластині теплообміннику, а також унікальному рельєфу з чітко вираженою розподільної зоною. Ці конструктивні особливості дозволяють домогтися ефективного теплос’ема, навіть при мінімальній різниці температур між середовищами – що прямо впливає на вартість експлуатації системи. При цьому дуже важливо вибрати відповідні матеріали виготовлення. Якщо Ви довірите цю задачу інженерам нашої компанії, ми порекомендуємо купити оптимальний варіант, для забезпечення гарантованого результату ефективної роботи Вашої технологічної системи.

Вигідні умови співпраці

Великі енергогенеруючі підприємства (ТЕЦ), промислові підприємства харчової та хімічної промисловості, невеликі комунальні котельні – всі споживачі теплової енергії застосовують в роботі теплообмінне обладнання. APV (SPX) пластини, якими комплектуються теплообмінні рішення для перерахованих вище потреб, володіє широкими можливості конфігурації систем. Це означає, що потреба в якісних пристроях і їх надійної працездатності висувається на перший план. Так, для проектних і монтажних організацій, комерційний відділ компанії «Термопром» (Україна) надасть найкращі умови як на пластини, так і на післягарантійне обслуговування. Сюди можна включити сервісні роботи, консультації з технічних питань і ряд інших завдань, які стосуються теплоенергетичного обладнання. Ціна пластин при цьому залишиться демократичною Як поставляються пластин можна переконатися завдяки наданої заводської гарантії – вона становить не менше 12 місяців. При цьому, на всіх етапах співпраці: від підбору теплообмінників і комплектуючих, закінчуючи пост-гарантійним обслуговуванням, Ви отримаєте кваліфіковану допомогу від грамотних інженерів нашої компанії. Якщо Вам необхідні пластини до теплообмінників APV (SPX) – звертайтеся до нас!