1 Тип і товщина ізоляції, яка забезпечує тривале збереження тепла, мінімізуючи втрати в навколишнє середовище.

Як правило, існує кілька різновидів термоізолюючого матеріалу (зазвичай на основі поліуретану) – твердий або м’який варіант, без вмісту фреону. Стандартна товщина – 100 мм.

2 Кількість і тип приєднувальних патрубків.

Через необхідність підключення декількох опалювальних систем до одного баку, в ньому передбачено досить отворів для підключення – ціни при цьому залишаються демократичними. Розроблено конструкції, в яких такі отвори розташовані оптимально – щоб було зручно підключати і обслуговувати такий бак. Крім цього, ціна монтажу буде менше – в зв’язку з мінімальними витратами часу на підключення. Можливий як фланцеве, так і муфтовий варіант приєднань.

3 Виконання бака.

Крім звичайного бака-акумулятора (порожній ємності), існують також різновиди з внутрішнім теплообмінником-змійовиком, «бак в баку», різні їх комбінації (замовити будь-яке з них можна в нашій компанії). Такий широкий діапазон розроблених рішень дозволяє підібрати пристрій, який забезпечить ефективну роботу Вашої системи на 100%. Крім цього, існують відмінності в матеріалі, з якого виготовляють бойлери непрямого нагріву для опалення та його внутрішньої частини – починаючи від вуглецевої або нержавіючої сталі до покриття емаллю, термоотверждающимися смолами або іншими матеріалами.

4 Комплектація додатковим обладнанням.

У комплекті можлива поставка ізоляції, захисного магнієвого анода, кріпильних матеріалів та інших комплектуючих і запасних частин, які встановлюють в бойлер непрямого нагріву для опалення.